za

Joseph Kahn, znany reżyser teledysków, inwestuje w kryptowaluty

Binance Launchpool

Joseph Kahn, znany reżyser teledysków z rynku muzyki pop, przyznał, że obecnie jego ulubionym hobby jest handel kryptowalutami.

Kahn traduje na rynku BTC

Jeśli jego nazwisko nic wam nie mówi, podpowiemy, że to twórca klipów takich gwiazd jak: Eminem, Britney Spears, grupa Backstreet Boys, Jennifer Lopez, Lady Gaga, Kylie Minogue, Taylor Swift, Shakira, Dr. Dre, Snoop Dogg, Kelly Clarkson, Mariah Carey, Christina Aguilera, 50 Cent, girlsband Destiny’s Child czy George Michael.

Joseph Kahn pracuje dla wiodących gwiazd popu od ponad dwóch dekad. Nas jednak interesuje to, że przyznał, że… uwielbia grać na giełdach kryptowalut. Ostatni miesiąc spędził tradując. Pochwalił się, że dzięki temu osiągnął zysk w wysokości około… 450 USD.

Nie jest to majątek, ale Kahn chyba dopiero uczy się handlu na giełdzie, więc zainwestował niską kwotę. Opublikował na Twitterze post, z którego dowiadujemy się, że zaczął przygodę z tradingiem od 7500 USD. Inwestuje w BTC, ETH i LTC. Jak na razie jest na plusie.

https://twitter.com/JosephKahn/status/1267197009921859585

 

„Jeśli ktoś ma jakieś pomysły dot. kryptowalut, jestem otwarty”

– dodał.

Gwiazdy muzyki a BTC

Joseph KahnArtyści i inne osoby z nimi powiązane od dawna interesują się kryptowalutami. Parę lat temu swoje płyty za BTC sprzedali metalowcy z zespołu Mastodon i raper 50 Cent. Ten drugi zaakceptował Bitcoina jako zapłatę za swój piąty album studyjny w karierze, „Animal Ambition”. Muzyk sprzedał prawie 80 000 egzemplarzy albumu za 5,50 USD w BTC – zdobywając około 700 Bitcoinów. W styczniu 2018 r. stwierdził jednak, że zapomniał o swoim portfelu na BTC, a przypomniał sobie, gdy tematem zainteresowały się media. Po szacunkach dziennikarzy dowiedzieliśmy się, że mógł na “hodlowaniu” zarobić ok. 7 milionów dolarów. W lutym Jackson stwierdził, że nigdy nie posiadał… Bitcoinów. Mówił to w sądzie. Nie jest więc jasne, co zrobił z kryptowalutami.

Z kolei kiedy Eminem wydał swój dziesiąty album, „Kamikaze”, w sierpniu 2018 r., zauważono, że dziewiąty utwór na płycie, „Not Alike”, zawierał wers dot. Bitcoina. Dowiadujemy się z niego, że teraz “wszyscy produkują Bitcoiny”.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Na rynku kryptowalut od 2013 r. Współorganizowałem pierwsze w Polsce konsultacje społeczne w Sejmie dotyczące technologii blockchain, a także Polski Kongres Bitcoin, w ramach którego wystąpił Andreas Antonopoulos. Współpracowałem z posłami na Sejm RP, w celu przygotowania interpelacji na temat takich kwestii jak: kryptowaluty, CBDC czy technologia blockchain. Interesuje się historią, ekonomią, polityką i oczywiście technologią blockchain.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności