za
jak zarobić bitcoina

Jak szybko zarobić Bitcoina? – Bitcoin Radio #64

Zondacrypto gielda kryptowalut 2650

Jak szybko zarobić Bitcoina? Niestety nie wiem, ale niektóre alty na rynku zdecydowanie pozwolą zarobić mnóstwo dolarów. Pomino stosunkowo negatywnych nastrojów na rynku kryptowalutowym, większość napływających informacji jest pozytywna.

Zarobić Bitcoina przed końcem hossy

W najnowszym odcinku Bitcoin Radio przyjrzymy się aktualnej sytuacji rynkowej. Spojrzymy na takie projekty jak SAND i CRO, a także poświęcimy chwilę klasykom – Bitcoinowi i Ethereum.

Dużym tematem są także nowe sposoby na napędzanie kopania Bitcoina energią. W Salwadorze i Kazachstanie mają już nawet na to pomysł.

Crypto.com może pochwalić się przejściem istotnego audytu Deloitte. To jedna z informacji stojących za ogromnym sukcesem tego coina w ostatnim czasie.

Pod koniec roku zawsze wypatrujemy końca hossy – tymczasem okazuje się, że jeden z czołowych wielorybów BTC dokonał zakupu bitcoina za 99 milionów dolarów. Jakie to może mieć implikacje dla rynku?

Czy opowiadałem Wam o Bitcoinawce? To taka magiczna grupa na Facebooku, na której gadamy o kryptowalutach – zachęcam do dołączenia

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.