gamerhash malta

GamerHash zwycięzcą TOP10 Tech Startups na Malcie

Startupy

Tegoroczna edycja Malta AI & Blockchain Summit na długo pozostanie w pamięci polskiej branży blockchain. Przyczyniło się do tego m.in. zwycięstwo rodzimej firmy GamerHash w konkursie dla najlepszych startupów. Zwycięzki pitch zaprezentował Artur Pszczółkowski, który sprawuje rolę CMO w projekcie.

Zespół z Poznania może być niewątpliwie wzorem dla startupów. Aplikacja GamerHash jest dostępna w 125 krajach, a od czasu jej udostępnienia, zanotowała ponad 400 000 pobrań. Połączenie doświadczonych programistów, ekspertów bezpieczeństwa i specjalistów od marketingu, zaowocowało stworzeniem firmy, której usługi są wykorzystywane na globalną skalę.

GamerHash – polski zespół, globalna aplikacjaGamerHash Malta 1

GamerHash z pewnością przyczynia się również do wzrostu zainteresowania kryptowalutami, które są elementem ekonomii w tej aplikacji. Po instalacji, użytkownik udostępnia moc obliczeniową swojego komputera do kopania różnych kryptowalut, które są następnie wymieniane na Bitcoiny. Można je wymienić na jeden z ponad 600 produktów dostępnych w GamerHash Store, przelać na swój portfel lub po prostu trzymać na przyszłość. Firma współpracuje z wieloma dużymi sieciami handlowymi, dzięki czemu zarobione środki możemy wydać tam, gdzie i tak często robimy zakupy, np. na Allegro lub w Biedronce.

Co ważne, interfejs jest na tyle intuicyjny, że swobodnie odnajdują się w nim nawet początkujący. Bardziej zaawansowani użytkownicy kryptowalut, dysponujący własnym sprzętem do miningu, również mogą podłączyć się do sieci i otrzymywać adekwatnie większe benefity.

Ostatnie zwycięstwo na Malcie skomentował dla nas CMO GamerHash, Artur Pszczółkowski:

Dla nas to wielkie wyróżnienie. Aktualnie przygotowujemy seed’ową runde inwestycyjną, a najwyższa ocena inwestorów w startup-pitchu potwierdza nasze przygotowanie i ogromny potencjał naszego projektu GamerHash na rynku globalnym. W przyszłym tygodniu będziemy pitchować na scenie BlockShow w Singapurze. Wygrana na Malcie z pewnością pomoże nam osiagnąć świetne oceny inwestorów i pozwoli znaleźć partnerów, z którymi podbijemy Azję. Będziemy dumnie reprezentować polską scenę blockchainową.

Zwycięzcom gratulujemy wielkiego sukcesu na międzynarodowej scenie! Trzymamy kciuki za występ podczas BlockShow w Singapurze, który odbędzie się już w przyszłym tygodniu.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie Zonda.

Tagi
artur pszczółkowski Blockchain gamerhash ghash kryptowaluty Malta malta ai & blockchain summit malta blockchain summit patryk push
Autor

Na rynku kryptowalut od 2013 r. Współorganizowałem pierwsze w Polsce konsultacje społeczne w Sejmie dotyczące technologii blockchain, a także Polski Kongres Bitcoin, w ramach którego wystąpił Andreas Antonopoulos. Współpracowałem z posłami na Sejm RP, w celu przygotowania interpelacji na temat takich kwestii jak: kryptowaluty, CBDC czy technologia blockchain. Interesuje się historią, ekonomią, polityką i oczywiście technologią blockchain.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.