Ethereum osiągnie nowe ATH już za parę tygodni

Ethereum Kursy kryptowalut Wiadomości

Wiodący trader na giełdzie kryptowalut Binance przewiduje, że Ethereum (ETH) osiągnie nowe ATH już w nadchodzących tygodniach. Ethereum i nowe […]

Wiodący trader na giełdzie kryptowalut Binance przewiduje, że Ethereum (ETH) osiągnie nowe ATH już w nadchodzących tygodniach.

Ethereum i nowe ATH

Logan Han, bo o nim mowa, twierdzi, że ETH wydaje się być gotowe do przekształcenia historycznej linii oporu na poziomie 372 USD w wsparcie. Tym samym aktywo przygotowuje sobie jego zdaniem grunt pod długoterminowy ruch na północ. Uważa on też, że ​​druga co do wielkości kryptowaluta może wzrosnąć powyżej 2000 USD już na początku 2021 r., co stanowi skok ceny o prawie 420 proc. w porównaniu z obecną ceną – ok. 382 USD.

 

Logan Han nie jest jedynym analitykiem, który jest optymistycznie nastawiony w kwestii ETH. Bitcoin Jack, który uważnie śledzi rynek, zgadza się, że druga co do wielkości kryptowaluta może osiągnąć nowe ATH na początku przyszłego roku.

 

Han zwraca również uwagę na stosunkowo nowe zdecentralizowane aktywa finansowe (DeFi). Według krypto-stratega, przykładowo para YFII / USD może wzrosnąć powyżej ceny 9500 USD jeszcze przed końcem października tego roku.

To wszystko już było!

Latem br. analityk ukrywający się pod pseudonimem IamCryptoWolf udostępnił zaś poniższy wykres, pokazując tym samym, że kurs Ethereum od szczytów z 2018 roku wygląda prawie identycznie jak to, co widzieliśmy na wykresie Bitcoina w 2014 i 2015 roku, przed gwałtownym wzrostem do 20 000 USD, czyli obecnego ATH kryptowaluty.

Oznaczałoby to, że ETH może nie tylko wzrosnąć do nowego ATH już w 2021 r., ale ostatecznie – już w skali całego roku – osiągnąć lepszy wynik procentowy pod tym kątem niż np. Bitcoin.

Czy tak będzie? Przekonamy się już wkrótce. Dziś za 1 ETH płaci się ok. 382 USD, czyli 12 proc. więcej niż wczoraj.

Aktualny kurs Bitcoina i innych kryptowalut możesz zawsze sprawdzić w zakładkach: kurs Bitcoin i kurs kryptowalut na stronie bitcoin.pl. Miejsce, w którym możesz kupić Bitcoina i inne kryptowaluty, to m.in. giełda kryptowalut BitBay.net. Jeśli nie masz jeszcze konta na BitBay, z tego artykułu dowiesz się jak możesz je sprawnie utworzyć: LINK.

Tagi
ETH eth usd Ethereum

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.