Piątkowy wieczór był płynnym przejściem do drugiej części wydarzenia. Późna sesja programowania zainicjowała trwający trzy dni Hackaton. Udział w tej części konferencji był możliwy jedynie dla 300 uczestników. W wyselekcjonowanych gronie spędzili oni czas na budowaniu innowacyjnych zdecentralizowanych aplikacji i projektów.

Hackaton w trakcie ETH Warsaw

Wydarzenia towarzyszące

Wspomniana bogata agenda konferencji i trzydniowy Hackaton to jednak nie wszystko, co przygotowali organizatorzy. W pierwszych dniach września odbyło się również sporo wydarzeń towarzyszących, na które można się było dostać nawet nie posiadając biletu na główny event. Liczne imprezy, spotkania tylko dla kobiet czy też organizowany przez Rafała Zaorskiego event poświęcony NFT – to tylko część punktów programu. My wybieramy się dziś jeszcze na Crypto Mondays. Pierwszy w Polsce event spod szyldu największej na świecie społeczności kryptowalut będzie jednocześnie wydarzeniem zamykającym ETH Warsaw.

Podsumowując, całe wydarzenie zostało naprawdę znakomicie przygotowane. Mamy nadzieję, że Polska coraz częściej będzie ściągać międzynarodową publikę i mówców z różnych części świata – w końcu w naszym kraju powstaje naprawdę dużo ciekawych kryptowalutowych projektów.

Dołącz do mediów społecznościowych ETH WarsawTwittera, LinkedIn i Telegrama. Dzięki temu będziesz na bieżąco z informacjami o kolejnych wydarzeniach.

Tagi
crypto mondays dapps DeFi ETH Ethereum ETHWarsaw hackaton konferencja krypto w warszawie kryptowalutowa konferencja NFT

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.