ETH z nowym ATH

Ethereum Kursy kryptowalut Wiadomości

ETH osiągnęło w nocy nowe ATH na poziomie aż 2 217 USD. Czy oznacza to, że kryptowaluta sieci Ethereum rozpoczęła […]

ETH osiągnęło w nocy nowe ATH na poziomie aż 2 217 USD. Czy oznacza to, że kryptowaluta sieci Ethereum rozpoczęła właśnie nową falę hossy i tzw. altcoin season?

ETH z nowym ATH

Co dzieje się na rynku Bitcoina? ATH BTC wynosi obecnie 61 699 USD. Dziś Bitcoin kosztuje jednak „dopiero” 60 698 USD, więc zapewne wkrótce także przebije swój rekordowy poziom na wykresie.

Bardziej interesuje nas jednak ETH. W momencie pisania tych słów kosztuje aż 2 189 USD, ale w nocy przebiło poprzednie ATH. Obecnie wynosi ono aż 2 217 USD. Oznacza to, że ETH zdrożało o ponad 4 proc. w skali 24 h i 2,69 proc. w ciągu 7 dni.

eth athCzy to ostatnia fala hossy?

Czy skok ceny ETH rozpoczyna właśnie ostatnią falę hossy? Zauważmy, że mocno rosną także inne altcoiny. XRP firmy Ripple zdrożało o ponad 65 proc. w skali tygodnia. Binance Coin o blisko 40 proc., zaś LTC o ok. 10 proc. Zapewne ETH też nie powiedziało ostatniego słowa i za kilka dni jego wartość wzrośnie o kilkadziesiąt proc. (nie jest to jednak porada inwestycyjna!).

Z jednej strony, może nas to cieszyć. Z drugiej, warto zauważyć, że solidne wzrosty na altcoinach z reguły kończyły bańki na kryptowalutach. Czy teraz będzie tak samo?

Analitycy nie są co do tego zgodni. Znany trader Michaël van de Poppe ujawnił np. ostatnio, jakich ATH oczekuje w kwestii Bitcoina, Ethereum i kilku innych aktywów kryptowalutowych. Jeśli mamy mu wierzyć, przed nami bardzo ciekawy okres.

W nowym tweecie Van de Poppe przekazał swoim followersom, że spodziewa się, że Bitcoin zakończy hossę z ceną między 350 000 a 450 000 USD. Z kolei ETH miałoby zdrożeć do poziomów od 10 000 do 17 5000 USD.

Aktualny kurs Bitcoina i innych kryptowalut możesz zawsze sprawdzić w zakładkach: kurs Bitcoina i kurs kryptowalut na stronie bitcoin.pl. Miejsce, w którym możesz kupić BTC i inne monety, to m.in. giełda kryptowalut BitBay.net. Jeśli nie masz jeszcze konta na BitBay, z tego artykułu dowiesz się jak możesz je sprawnie utworzyć: LINK.

Tagi
ATH cena eth ETH ether Ethereum kurs eth

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.