WWE, firma z rynku wrestlingu, emituje swoje NFT

Blockchain Wiadomości

Profesjonalna firma zapaśnicza WWE wypuszcza na rynek swoje pierwsze w historii niewymienialne tokeny (NFT), prezentujące m.in. słynne momenty z kariery […]

Profesjonalna firma zapaśnicza WWE wypuszcza na rynek swoje pierwsze w historii niewymienialne tokeny (NFT), prezentujące m.in. słynne momenty z kariery legendarnego Marka Williama Calaway’a, lepiej znanego jako The Undertaker.

WWE z własnymi tokenami

WWE to spółka notowana na New York Stock Exchange. Poinformowała w czwartek, że ​​NFT zostaną wyemitowane za pomocą platformy Bitski 10 kwietnia o godzinie 10:30 czasu wschodniego. Kupować będzie je można tylko do 11 kwietnia do godz. 23:30 ET.

„The Undertaker NFT” będą oferowane w aż czterech kategoriach – platynowej, złotej, srebrnej i brązowej. Pierwsze dwie mają minimalne oferty otwarcia aukcji, a dwie ostatnie ceny stałe.

Poziom Platinum ma początkową ofertę w wysokości aż 10 000 USD, a zwycięzca aukcji otrzyma pakiet tokenów „The Undertaker NFT” wraz z dwoma biletami gwarantującymi miejsca w pierwszym rzędzie na WrestleManii 38 w 2022 r. i WrestleManii 39 w 2023 r. Do tego dojdzie pakiet VIP, czyli m.in. zakwaterowanie w hotelu, spersonalizowaną wiadomość wideo od The Undertakera, oryginalną urnę Paula Bearera z WWE Vault, używaną przez Paula Bearera i The Undertakera, pas zwycięscy i inne gadżety.

Pakiet złoty ma z kolei początkową ofertę w wysokości 5000 USD, a zwycięzca otrzyma NFT, dwa bilety w pierwszym rzędzie na wybrany przez siebie Monday Night Raw lub Friday Night SmackDown w 2021 lub 2022 r., spersonalizowaną wiadomość wideo od zawodnika i podpisany pas z tytułem zwycięskiego wrestlera.

Poziomy srebrny i brązowy mają stałe ceny, odpowiednio: 1000 USD i 100 USD. Ilość tych pakietów jest ograniczona.

WWE nawiązało współpracę z Bitski, co może pomóc tej platformie zyskać nowych klientów. Dzięki inicjatywie ​​uczestnicy aukcji WWE będą musieli mieć konto na Bitski, a zwycięzcy otrzymają NFT, które zostaną zaksięgowane na ich portfelach.

wweLegenda wrestlingu

The Undertaker, czyli właśc. Mark William Calaway, to amerykański wrestler. Rozpoczął karierę zapaśnika w World Class Championship Wrestling w 1987. W 1990 r., po zakończeniu dwuletniej współpracy z World Championship Wrestling, podpisał kontrakt z World Wrestling Federation.

Słynie z korzystania z różnych stylów walki.

Tagi
Blockchain NFT tokeny wrestling wwe

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.