Michael van de Poppe podał swoje prognozy ATH Bitcoina, Etheru i paru innych altów

2021-04-06 Kurs Bitcoin Wiadomości

Znany trader Michaël van de Poppe ujawnił, jakich ATH oczekuje w kwestii Bitcoina, Ethereum, Cardano i kilku innych aktywów kryptowalutowych. […]

Znany trader Michaël van de Poppe ujawnił, jakich ATH oczekuje w kwestii Bitcoina, Ethereum, Cardano i kilku innych aktywów kryptowalutowych.

Michael van de Poppe podał swoje typy ATH

W nowym tweecie Van de Poppe przekazał swoim followersom, że spodziewa się, że Bitcoin (BTC) zakończy hossę z ceną między 350 000 a 450 000 USD. Dziś za 1 BTC płacimy „tylko” 58 992 USD. Oznaczałoby to wzrost o ponad 670%. W skali tygodnia BTC zdrożało jednak o ponad 2 proc. To nadal mało, jeśli spojrzy się na inne kryptowaluty.

Patrząc bowiem na Ethereum (ETH), widzimy skok ceny o ok. 18 proc. w skali 7 dni. Dziś za 1 ETH płaci się ponad 2 100 USD. Van de Poppe twierdzi, że wartość ta może wzrosnąć do poziomów od 10 000 do 17 5000 USD, zanim ten cykl hossy dobiegnie końca. Przy takim obrocie spraw, ​​ETH może więc jeszcze wzrosnąć o prawie 750%.

de PoppeAlty

Jeszcze ciekawiej robi się, jeśli spojrzymy na mniejsze altcoiny. Jeśli chodzi o Cardano (ADA), strateg twierdzi, że 1 ADA może potencjalnie zdrożeć o blisko 1600% w porównaniu z obecną ceną 1,18 USD. Oznaczałoby to skok ceny do poziomów od 10 do 20 USD.

Optymistycznie patrzy też na Polkadot (DOT). Mówi, że 1 DOT będzie kosztowało pomiędzy 250 a 350 USD, co oznacza wzrost o ponad 690% w porównaniu z obecną wartością 44 USD.

Chainlink (LINK) jest również na radarze Van de Poppe. Ma wzrosnąć do takich cen co DOT. To aż 1050% wzrostu!

Następnym projektem, który jest warty uwagi, jest Zilliqa (ZIL), który według handlowca ma cenę docelową między 5 a 7 USD. Przy obecnej wartości 0,21 USD daje to skok o ponad 3233%.

Elrond (EGLD) też znajduje się na liście Van de Poppe z celem w wysokości od 500 do 700 USD. Dziś 1 EGLD kosztuje 166 USD.

Do tego dochodzi DIA, który według Van de Poppe urośnie do poziomów od 50 do 75 dolarów. Dałoby to skok ceny o 1400%.

Aktualny kurs Bitcoina i innych kryptowalut możesz zawsze sprawdzić w zakładkach: kurs Bitcoina i kurs kryptowalut na stronie bitcoin.pl. Miejsce, w którym możesz kupić BTC i inne monety, to m.in. giełda kryptowalut BitBay.net. Jeśli nie masz jeszcze konta na BitBay, z tego artykułu dowiesz się jak możesz je sprawnie utworzyć: LINK.

Tagi
ATH btc ETH kurs kurs bitcoina kurs eth van de poppe

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

bitbay rejestracja na gieldzie bitbay rejestracja na gieldzie
bitbay rejestracja na gieldzie bitbay rejestracja na gieldzie

Redakcja Bitcoin.pl ostrzega:
Uważaj na oszustów. Dbaj o bezpieczeństwo.