bitcoin radio

Czy jeszcze zarobisz na swoich Liskach? – Bitcoin Radio #17

Bitcoin Radio ma nową szatę graficzną! Najfajniejszy Podcast o Kryptowalutach wygląda wreszcie czadowo! Zapewniam Was jednak, że to jeszcze nie koniec i już niedługo zobaczycie znacznie więcej! Tymczasem przejdźmy do tego, co wydrzyło się w tym tygodniu w świecie kryptowalut!

Open in Spotify

W programie


Kurs bitcoina w ostatnim czasie zwariował. W pozytywnym sensie. Ostatni raz król kryptowalut kosztował tyle w czerwcu 2019 roku. Teraz pozostaje nam jedynie oczekiwać na rozwój wydarzeń. Jedno jest pewne – 300% wzrostu od marca napawa nadzieją na lepsze czasy dla kryptowalut. Tradycyjnie, wystrzegajmy się baniek.

Spora część dzisiejszego odcinka zostanie poświęcona Kącikowi Wróżenia z Fusów. Bohaterami tej sekcji sąMax Keiser oraz bracia Winklevoss. Ten pierwszy odniósł się do tego, co może stać się z kursem Bitcoina w przypadku wygranej Bidena w wyborach prezydenckich w USA. Keiser nie szczędził ostrych słów pod adresem kandydata demokratów. Bracia Winklevoss z kolei twierdzą, że cena bitcoina osiągnie $500 000 – kiedy to jednak nastąpi – nie wiadomo. Bliźniacy znani są jednak z dość entuzjastycznych wypowiedzi na temat kryptowalut.

Dość ciekawą opinią podzielił się na twitterze Joe007. Popularny OG przestrzega wszystkich bagholderów shitoinów i altów z czasów bańki kryptowalutowej z 2017 roku, że te same aktywa nigdy już nie wrócą do tego samego poziomu cenowego. Na ich miejscu pojawią się za to setki innych, które przyciągną do siebie naiwnych inwestorów – to jednak nie wszystko…

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie Zonda.

Tagi
bitcoin lisk Max Keiser Winklevoss
Autor

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.