fbpx

Dołącz do naszej grupy dyskusyjnej na Telegramie

Kurs Bitcoin

Max Keiser: Bitcoin zyska dzięki wygranej Bidena, ale USA stracą

Reading Time: 2 minutes Max Keiser, weteran z Wall Street, długoletni inwestor na rynku BTC i gospodarz „Raportu Keisera”, rozmawiał z Cointelegraph. Tematem wywiadu była m.in. cena Bitcoina. Twierdzi […]

Reading Time: 2 minutes

Max Keiser, weteran z Wall Street, długoletni inwestor na rynku BTC i gospodarz „Raportu Keisera”, rozmawiał z Cointelegraph. Tematem wywiadu była m.in. cena Bitcoina. Twierdzi on, że kryptowaluta zyska pod kątem ceny, jeśli wybory w USA wygra Joe Biden z Partii Demokratycznej. Dla USA będzie to jednak oznaczało katastrofę.

Bitcoin a PayPal

W czasie rozmowy pojawił się oczywiście też temat PayPala i nowej usługi firmy, która umożliwi jej klientom płacenie za towary i usługi za pomocą BTC. Keiser twierdzi, że nie był zaskoczony tym, że PayPal otworzył się na kryptowalutę. Jego zdaniem firma „doszła do wniosku szybciej niż inne [takie podmioty], że Bitcoin jest egzystencjalnym zagrożeniem dla jej biznesu, a ignorowanie go oznaczałoby wypadnięcie z rynku.”

Dodał jednak, że „próby PayPala powstrzymania Bitcoina nie przyniosą rezultatu”. A to dlatego, że firma nadal opiera się na dolarach, a przed tymi za jakiś czas wszyscy będą uciekać.

Keiser: Bitcoin zyska pod kątem ceny po wygranej Bidena

keiser bitcoinDalej pojawił się temat wyborów prezydenckich w USA. Te mają mieć miejsce już za kilka dni, bo początkiem listopada. Keiser nie ma złudzeń. Mówi, że „zwycięstwo Bidena oznacza zwycięstwo dla korupcji i Deep State”. W efekcie można spodziewać się, tego, że „cena Bitcoina gwałtownie wzrośnie”. A to głównie dlatego, że „socjalistyczni bandyci Bidena zaczną konfiskować wszystko, tak jak miało to już miejsce w czasie Nocy Kryształowej w 1938 roku”. Keiser przywołał tutaj sytuację z III Rzeszy, gdy Niemcy zaczęli niszczyć dobytek Żydów, a następstwie nałożyli na tych ostatnich specjalny podatek.

Sukces Trumpa nie przekreśla jednak hossy na Bitcoinie, ale zdaniem Keisera kurs kryptowaluty „będzie rósł wolniej”.

Aktualny kurs Bitcoina i innych kryptowalut możesz zawsze sprawdzić w zakładkach: kurs Bitcoin i kurs kryptowalut na stronie bitcoin.pl. Miejsce, w którym możesz kupić Bitcoina i inne kryptowaluty, to m.in. giełda kryptowalut Coinquista. Jeśli nie masz jeszcze konta na tej giełdzie, z tego artykułu dowiesz się jak możesz je sprawnie utworzyć: LINK.

Newsletter

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą politykę prywatności.