Bracia Winklevoss: Bitcoin będzie kosztował pół miliona USD

Kurs Bitcoin Wiadomości

Wzrost ceny Bitcoina do 500 000 USD jest nieunikniony, mówią bliźniacy Winklevoss. Sami nie wiedzą jednak, kiedy to nastąpi. Zauważają […]

Wzrost ceny Bitcoina do 500 000 USD jest nieunikniony, mówią bliźniacy Winklevoss. Sami nie wiedzą jednak, kiedy to nastąpi. Zauważają jednak, że na rynku kryptowalut powoli zaczynają pojawiać się duzi inwestorzy.

Bracia Winklevoss: Bitcoin będzie po 500 000 USD

winklevoss bitcoinZałożyciele amerykańskiej giełdy kryptowalut Gemini, Tyler i Cameron Winklevoss, powiedzieli teraz, że Bitcoin (BTC) ostatecznie osiągnie kurs 500 000 USD. Na ten temat weszli podczas niedawnego wywiadu z Peterem McCormackiem.

„Nasze pytanie nie brzmi, czy [kurs BTC] dojdzie do 500 000 USD, ale jak szybko[ to nastąpi]”

– powiedział Tyler.

„Twierdziłbym nawet, że [oczekiwanie, że] Bitcoin będzie po 500 000 USD jest w rzeczywistości dość konserwatywnym [podejściem], bo gra [o to] nawet na dobrą sprawę się nie rozpoczęła”

– zauważył zaś Cameron.

Duzi gracze dopiero zaczynają inwestować w BTC

Warto zauważyć, że takie firmy jak MicroStrategy czy Square dopiero teraz zaczęły skupować BTC. To jeszcze jednak krok czy dwa do poziomu gigantów pokroju Apple, Tesli czy Microsoftu.

„A jeśli każda firma z listy Fortune 100 lub 500 to zrobi [tj. kupi BTC]? Co będzie, jeśli same banki centralne zaczną to robić?”

– zapytał też Cameron. Stąd jego wniosek, że prawdziwa mega-hossa na kryptowalutach „jeszcze się nie zaczęła”. 

„Wall Street jeszcze w sumie nie ma [na tym rynku]. Instytucje nie siedzą jeszcze w Bitcoinie. To był fenomen handlu detalicznego przez ostatnią dekadę. Więc Wall Street o tym mówi, zdaje sobie sprawę z tego, że [jest] Bitcoin, ale z naszej perspektywy tak naprawdę jeszcze tego nie robią [tj. nie skupują BTC w znacznych ilościach], ale to zaczyna się powoli dziać”

– dodał.

Tyler powiedział też, że on i jego brat zaczęli kupować BTC w 2012 roku.

Aktualny kurs Bitcoina i innych kryptowalut możesz zawsze sprawdzić w zakładkach: kurs Bitcoin i kurs kryptowalut na stronie bitcoin.pl. Miejsce, w którym możesz kupić Bitcoina i inne kryptowaluty, to m.in. giełda kryptowalut BitBay.net. Jeśli nie masz jeszcze konta na BitBay, z tego artykułu dowiesz się jak możesz je sprawnie utworzyć: LINK.

Słowa kluczowe
bracia Winklevoss kurs bitcoin Tyler Winklevoss

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

bitbay rejestracja na gieldzie bitbay rejestracja na gieldzie bitbay rejestracja na gieldzie
bitbay rejestracja na gieldzie bitbay rejestracja na gieldzie bitbay rejestracja na gieldzie

Redakcja Bitcoin.pl ostrzega:
Uważaj na oszustów. Dbaj o bezpieczeństwo.