Crypto.com: bezpłatne przelewy w CAD, efekty audytu, syndykat DOT i DeFi Dashboard

2020-11-06 Komunikat prasowy Wiadomości

Jak co tydzień podsumowujemy to, co działo się w ciągu ostatnich 7 dni na Crypto.com, jednej z najprężniej rozwijających się […]

Jak co tydzień podsumowujemy to, co działo się w ciągu ostatnich 7 dni na Crypto.com, jednej z najprężniej rozwijających się platform z rynku kryptowalut dostępnych dziś na rynku.

Bezpłatne przelewy w CAD

Giełda ma świetne wieści dla Kanadyjczyków:

Witaj Kanado! Przelewy bankowe w CAD są od teraz dostępne za pośrednictwem eTransfer i to bez opłat. Możesz teraz przelać pieniądze z konta bankowego na portfel aplikacji Crypto.com i wypłacić je z powrotem na swoje konto bankowe! Łatwe wejście, łatwe wyjście!”

Audyt

Audyt przeprowadzony przez uznaną na całym świecie firmę audytorską SGS potwierdził, że Crypto.com działa na „Adaptive (Tier 4)”, najwyższym poziomie cyberbezpieczeństwa w skali Narodowego Instytutu Standardów i Technologii (NIST). Tym samym po rygorystycznych audytach zewnętrznych, Crypto.com staje się pierwszą firmą kryptowalutową na świecie, która uzyskała certyfikaty ISO27001, ISO27701, PCI: DSS (Poziom 1) i osiągnęła najwyższe poziomy dla odpowiednich ram NIST.

Ramy bezpieczeństwa cybernetycznego NIST, pierwotnie wydane w 2014 r., zawierają wytyczne dotyczące bezpieczeństwa z zakresu cyberataków. Struktura prywatności NIST została uruchomiona w styczniu 2020 r. i służy do wzmocnienia ochrony prywatności poprzez zarządzanie ryzykiem w danym przedsiębiorstwie.

Syndykat DOT

Crypto.com ma przyjemność zaprezentować kolejną specjalną ofertę syndykatu. Tym razem chodzi o syndykat DOT. Oznacza to, że będziecie mogli nabyć coiny z upustem. Wydarzenie rozpocznie się 10 listopada na giełdzie Crypto.com.

 

Zasady partycypacji są podobne jak w przypadku poprzednich syndykatów. Maksymalna alokacja przecenionych BTC na każdego uczestnika będzie zależała od stake-owanych tokenów CRO:

W przypadku gdy całkowita wartość wszystkich kontrybucji przekroczy ilość tokenów przeznaczonych na promocję, to alokacja dla każdego uczestnika zostanie obliczona według poniższego wzoru:

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

DeFi Dashboard

Po udanym uruchomieniu DeFi Swap i DeFi Wallet, Crypto.com wprowadza na rynek DeFi Dashboard.

Użytkownicy Crypto.cm mogą dzięki usłudze znaleźć informacje na temat opłat za gas dla różnych protokołów, w tym DeFi Swap, Uniswap, Curve i Bancor. Mogą analizować opłaty za określone typy transakcji, w tym swapy i dodawanie lub usuwanie płynności z pooli.

Tagi
bezpieczeństwo Crypto.com giełdy

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

bitbay rejestracja na gieldzie bitbay rejestracja na gieldzie
bitbay rejestracja na gieldzie bitbay rejestracja na gieldzie

Redakcja Bitcoin.pl ostrzega:
Uważaj na oszustów. Dbaj o bezpieczeństwo.