za

Partnerem Bitcoin.pl została platforma esportowa Challenger Project

Do grona partnerów Bitcoin.pl dołączyła platforma esportowa Challenger Project.

Challenger Project – platforma esport dla casualowych graczy

Challenger Project kieruje swoją ofertę do graczy casual takich tytułów jak League of Legends czy Valorant. Platforma została wyróżniona w 2022 roku przez Esports Insider trzecim miejscem w konkursie na najlepszy startup esportowy na świecie.

Głównym celem Challenger Project jest otwarcie esportu dla graczy, którzy nie mogą pozwolić sobie na uczestnictwo w tradycyjnych turniejach offline i online. Rywalizacja na platformie odbywa się w formie wyzwań. Co ważne, nie wymagają one stawiania się na mecze w określonym czasie, ani miejscu. Można powiedzieć, że są to zawody bardziej “na luzie”. Bez zobowiązań czasowych i konieczności posiadania najlepszych umiejętności w danej grze.

Dodatkowo na platformie znajdziecie generowane przez AI poradniki i rekomendacje, jak poprawić umiejętności w grze. W wyzwaniach na platformie możecie brać udział za darmo, dzięki Akademii. Wystarczy dokonać bezpłatnej rejestracji i połączyć konto gry np. League of Legends lub Valorant.

Kolekcja wirtualnych klawiatur gamingowych

Obecnie Challenger Project jest w trakcie budowy swojej odsłony web3. Żeby osłodzić oczekiwanie na nową wersję platformy, nasz partner przygotował kolekcję wirtualnych klawiatur gamingowych WASD, które będą dawały korzyści przyszłym użytkownikom serwisu WEB3.

Zapraszamy Was do odwiedzenia strony projektu oraz kolekcji klawiatur #WASD.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Dla Bitcoin.pl zajmuję się pisaniem artykułów - przede wszystkim dłuższych form edukacyjnych. Odpowiadam za prowadzenie mediów społecznościowych związanych z naszym serwisem: Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram oraz TikTok.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności