za
black friday

Black Friday. Zestawienie promocji dla entuzjastów kryptowalut

Black Friday już za rogiem. W najbliższy piątek obchodzimy święto zakupów, które przybyło do nas ze Stanów Zjednoczonych. To doskonała okazja, by upolować długo wypatrywany gadżet w promocyjnej cenie, a także zakupić prezenty na zbliżające się święta Bożego Narodzenia.

Promocje na Black Friday

Przygotowaliśmy dla Was listę kilku ciekawych promocji. Być może znajdziesz w niej idealny prezent dla bliskiego Ci entuzjasty kryptowalut lub okazję do obdarowania samego siebie.

Ledger

ledger nano x

Jeśli nie posiadasz jeszcze własnego portfela, obecny moment wydaje się być idealnym na kupno. Ceny sprzętu elektronicznego systematycznie wzrastają, a jednocześnie nie ma sensu odkładać na później kwestii bezpieczeństwa Twoich kryptowalut. Ostatnie wydarzenia na rynku, w tym głośny upadek giełdy FTX, dosadnie pokazują, że zgromadzone przez Ciebie monety są w 100% bezpieczne jedynie przechowywane w portfelu sprzętowym.

Po zeszłorocznym braku jakiejkolwiek promocji z okazji Black Friday, w tym roku firma Ledger daje 10% rabatu na wszystkie produkty ze sklepu do poniedziałku 28 listopada. Kupując portfel Nano X lub Nano S Plus wystarczy podać kod rabatowy “blockfriday10” w trakcie dokonywania zakupu aby otrzymać 10% zniżki na zakupy.

Trezor

Z okazji Black Friday firma Trezor zdecydowała się na obniżenie cen wszystkich swoich produktów. Portfele sprzętowe i akcesoria, takie jak dodatkowe kable, stalowe płytki i kapsułki do przechowywania haseł, kupisz teraz w promocji do 30%.

NordVPN

Dla wielu osób związanych z rynkiem kryptowalut, możliwość bezpiecznego i anonimowego poruszania się po Internecie jest znaczną wygodą lub wręcz koniecznością. VPN, czyli Virtual Private Network, oznacza wirtualną sieć prywatną. Zapewnia ona bezpieczeństwo połączenia z internetem oraz chroni Twoją prywatność. VPN tworzy szyfrowany tunel dla danych, chroniąc Twoją tożsamość online. Usługa ukrywa adres IP i pozwala na bezpieczne korzystanie z publicznych hotspotów Wi-Fi.

NordVPN dysponuje aplikacjami przeznaczonymi dla systemów Windows, macOS i Linux, aplikacjami mobilnymi dla systemów Android i iOS, a także aplikacją dla systemu Android TV. Udostępnia także konfigurację ręczną dla routerów bezprzewodowych, urządzeń NAS i innych. Poza kwestiami związanymi z bezpieczeństwem, użycie VPN pozwala na dostęp do stron blokowanych dla IP z naszego kraju.

Na Black Friday możesz skorzystać z do 68% rabatu i 3 miesięcy bez opłat.

TradingView

TradingView jest najpopularniejszą platformą do tworzenia wykresów, a także siecią społecznościową używaną przez ponad 30 mln handlowców i inwestorów na całym świecie do wykrywania możliwości na globalnych rynkach. Użytkownicy platformy mogą korzystać z darmowej wersji podstawowej, która, mimo wysokiej funkcjonalności, może być niewystarczająca dla aktywnie handlujących traderów. Wersje Pro, Pro+ i Premium zawierają unikalne opcje, jak możliwość wykorzystania wielu alertów i wskaźników jednocześnie czy posługiwanie się dodatkowymi interwałami czasowymi.

Promocja z okazji Black Friday waha się pomiędzy -40% a -60%, zależnie od wybranego rocznego pakietu. Każdy kupujący zyskuje również 1 miesiąc całkowicie za darmo.

LastPass

W celu zachowania wysokiego bezpieczeństwa, hasła, których używasz do logowania się do poszczególnych giełd i aplikacji, powinny być odpowiednio silne i unikalne. Usługa LastPass pozwala na generowanie bezpiecznych fraz zabezpieczających do każdego używanego konta. Jednocześnie przechowuje je wszystkie dla Ciebie. Oznacza to, że nie musisz już pamiętać każdego z utworzonych haseł. LastPass przygotował największą w tym roku zniżkę z okazji zbliżającego się Black Friday. Decydując się na zakup otrzymasz 25% rabatu na wszystkie dostępne plany.

Co ważne, Twoje dane są szyfrowane i odszyfrowywane na poziomie urządzenia. Przechowywane informacje są utrzymywane w tajemnicy, nawet przed LastPass. Twoje hasło główne i klucze nigdy nie są wysyłane na serwery związane z usługą.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Dla Bitcoin.pl zajmuję się pisaniem artykułów - przede wszystkim dłuższych form edukacyjnych. Odpowiadam za prowadzenie mediów społecznościowych związanych z naszym serwisem: Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram oraz TikTok.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.