za

Bitget: startuje Super Airdrop. Spore korzyści dla posiadaczy BGB

Zondacrypto gielda kryptowalut 2650

Bitget rozpoczyna Super Airdrop. Oznacza to nowe ekskluzywne korzyści dla posiadaczy BGB.

Bitget i Super Airdrop

Bitget, czołowa platforma kryptowalutowa, która oferuje m.in. copy trading, ogłosiła wprowadzenie nowej funkcji – Super Airdrop – dla swojego tokena BGB. Dzięki niej uprawnieni posiadacze BGB otrzymają airdropy dowolnego nowego zasobu krypto dostępnego na Bitget.

Super Airdrop wystartował 8 maja 2023 r. i umożliwia posiadaczom BGB otrzymywanie airdropów każdego nowego zasobu krypto dostępnego na Bitget. Aby zakwalifikować się do nagród Super Airdrop, posiadacze BGB muszą posiadać co najmniej 4000 BGB nieprzerwanie przez 15 dni poprzedzających rejestrację airdropa. Bitget określi alokacje rejestrujących na podstawie ich średnich zasobów BGB podczas 15-dniowego okresu kwalifikacyjnego.

Super Airdrop to najnowsza inicjatywa Bitget mająca na celu zbudowanie rzeczywistej i znaczącej wartości wokół BGB. Dodatkowe korzyści przedstawiono w niedawno opublikowanej zaktualizowanej białej księdze BGB (o tym poniżej).

Według raportu TokenInsight, BGB jest jedynym tokenem giełdowym, który osiągnął lepsze wyniki niż bitcoin i ether. Osiągnął 120-procentowy wzrost w pierwszym kwartale 2023 r.

Biała księga BGB

Zaktualizowana w kwietniu biała księga przedstawia harmonogram rozwoju BGB, opisując przypadki użycia tokena i jego tokenomię. W dokumencie przedstawiono także nowości dot. BGB, w tym szereg opracowywanych narzędzi, których celem jest dostarczenie posiadaczom tokenów dodatkowych korzyści. Jakie to narzędzia? Między innymi loteria BGB, bonusy za handel kontraktami terminowymi, zerowe opłaty za wypłaty oraz wyjątkowe usługi Earn. W zakresie tokenomii rozważany jest natomiast buyback BGB oraz mechanizm spalania zmniejszający podaż tokena w obiegu i zwiększający jego wartość.

O Bitget

Bitget to założona w 2018 roku, wiodąca na świecie giełda kryptowalut. Jej kluczowymi cechami są handel kontraktami futures i usługa copy tradingu. Obsługując ponad 8 milionów użytkowników w ponad 100 krajach i regionach, giełda stara się pomagać w “inteligentnym handlu”. Zapewnia bowiem bezpieczne, kompleksowe rozwiązanie handlowego. Inspiruje również do adopcji kryptowalut poprzez współpracę z wiarygodnymi partnerami, takimi jak legendarny argentyński piłkarz Lionel Messi, czołowa włoska drużyna piłkarska Juventus oraz oficjalny organizator imprez e-sportowych PGL. Według Coingecko, Bitget jest obecnie platformą, która znajduje się w top 5 giełd, które oferują handel kontraktami futures i w top 10 na rynku spot.

Tagi
Autor

Na rynku kryptowalut od 2013 r. Współorganizowałem pierwsze w Polsce konsultacje społeczne w Sejmie dotyczące technologii blockchain, a także Polski Kongres Bitcoin, w ramach którego wystąpił Andreas Antonopoulos. Współpracowałem z posłami na Sejm RP, w celu przygotowania interpelacji na temat takich kwestii jak: kryptowaluty, CBDC czy technologia blockchain. Interesuje się historią, ekonomią, polityką i oczywiście technologią blockchain.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności