za

Zaktualizowana biała księga BGB ujawnia plan wprowadzenia nowych narzędzi i mechanizmu spalania

Zondacrypto gielda kryptowalut 2650

Bitget, topowa platforma do handlu instrumentami pochodnymi i copy tradingu, wydała zaktualizowaną białą księgę dla swojego natywnego tokena (BGB). Najnowszy dokument przedstawia korzyści, jakie BGB zapewnia jako aktywo użytkowe platformy jego posiadaczom.

Biała księga BGB

Zaktualizowana biała księga przedstawia harmonogram rozwoju BGB, opisując przypadki użycia tokena i tokenomię. W dokumencie przedstawiono nowości BGB, w tym szereg opracowywanych narzędzi, których celem jest dostarczenie posiadaczom tokenów dodatkowych korzyści. Jakie to narzędzia? Między innymi loteria BGB, bonusy za handel kontraktami terminowymi, zerowe opłaty za wypłaty oraz wyjątkowe usługi Earn. W zakresie tokenomii rozważany jest buyback BGB oraz mechanizm spalania zmniejszający podaż tokena w obiegu i zwiększający jego wartości.

Aktualna biała księga BGB przedstawia plany Bitget dotyczące wprowadzenia nowych narzędzi dla jego natywnego tokena oraz harmonogram dla przyszłego rozwoju. Bitget zamierza dalej rozwijać się na rynku copy tradingu i zintegrować na swojej platformie zarówno DeFi, jak i CeFi. Integracja ta zaoferuje użytkownikom szerszą gamę produktów i usług finansowych, a także zapewni im płynne i solidniejsze doświadczenia handlowe.

Rola BGB w ekosystemie Bitget

BGB to token użytkowy, który odgrywa istotną rolę w ekosystemie Bitget. Jego całkowita podaż wynosi 2 mld tokenów, a w obiegu znajduje się już 1,4 miliarda sztuk. BGB zapewnia użytkownikom dostęp do ekskluzywnych korzyści. Są to między innymi bonusy na giełdzie Bitget, zniżki na opłaty, możliwość inwestowania poprzez Launchpad i Launchpool, głosowanie na notowanie projektów i wiele innych. BGB został uruchomiony z przekonaniem, że ekosystem kryptowalut powinien być prosty, bezpieczny i dostępny dla każdego, niezależnie od tego, gdzie się znajduje.

Gracy Chen, dyrektor zarządzająca Bitget, zauważyła, że:

Jesteśmy podekscytowani wydaniem zaktualizowanej białej księgi tokena BGB, która nakreśla plan na nadchodzące narzędzia i naszą ambicję, aby wzmocnić ten natywny token w roli potężnego narzędzia ekosystemu Bitget. Wierzymy, że ekosystem kryptowalut powinien być prosty, bezpieczny i dostępny dla każdego na całym świecie. Jesteśmy zaangażowani w urzeczywistnienie tej wizji poprzez nasze ciągłe wysiłki w celu usprawniania BGB i rozszerzania naszej oferty. Bitget będzie nadal rozszerzać swoją linię produktów i usług, które będą integrować się z BGB, zapewniając tym samym naszym użytkownikom dostęp do ekskluzywnych przywilejów i praw.

BGB odnotował imponujące wyniki w ciągu ostatnich kilku miesięcy. W lutym tego roku udało mu się osiągnąć rekordowy poziom. Co więcej, wolumen obrotu tokenem wzrósł o ponad 500%. Według Coingecko, BGB jest 9. największym tokenem giełdowym pod względem kapitalizacji rynkowej. Jego 24 godzinny wolumen kształtuje się na poziomie 10 milionów.

Informacje o Bitget

Bitget to platforma założona w 2018 roku, która szybko stała się wiodącą na świecie giełdą kryptowalut. Jej kluczowymi funkcjami są handel kontraktami terminowymi i copy trading. Obsługując ponad 8 milionów użytkowników w ponad 100 krajach i regionach, giełda stara się pomagać im handlować mądrzej poprzez zapewnienie bezpiecznego, kompleksowego rozwiązania handlowego. Bitget inspiruje również osoby do adopcji kryptowalut poprzez współpracę z wiarygodnymi partnerami, takimi jak legendarny argentyński piłkarz Lionel Messi, czołowa włoska drużyna piłkarska Juventus oraz oficjalny organizator imprez e-sportowych PGL. Według Coingecko, Bitget jest obecnie platformą w top 5 handlu kontraktami futures i top 10 w handlu spot.

Więcej informacji: Strona internetowa | Twitter | Telegram | LinkedIn | Discord.

Pytania dotyczące mediów prosimy kierować na adres: media@bitget.com.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Dla Bitcoin.pl zajmuję się pisaniem artykułów - przede wszystkim dłuższych form edukacyjnych. Odpowiadam za prowadzenie mediów społecznościowych związanych z naszym serwisem: Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram oraz TikTok.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności

Bitcoin logo
BitcoinBTC
66 699,60 USD-2,19%
Ethereum logo
EthereumETH
3486,22 USD-2,10%
Tether logo
TetherUSDT
1,00 USD0,03%
Binance Coin logo
Binance CoinBNB
602,85 USD-2,93%
Solana logo
SolanaSOL
147,97 USD-4,87%
Lido Staked Ether logo
Lido Staked EtherSTETH
3485,11 USD-2,10%
USDC logo
USDCUSDC
1,00 USD0,01%
XRP logo
XRPXRP
0,48 USD-1,53%
Dogecoin logo
DogecoinDOGE
0,14 USD-2,74%
Toncoin logo
ToncoinTON
7,56 USD2,90%