za

Binance NFT. Najlepsza platforma do sprzedaży niewymiennych tokenów

Zondacrypto gielda kryptowalut 2650

Na rynku istnieje wiele platform umożliwiających handel niewymiennymi tokenami. Jedną z nich jest marketplace Binance NFT. Informowaliśmy Was już, jak stworzyć własną kolekcję NFT na wspomnianej platformie oraz jak zdeponować na niej swoje tokeny. Tym razem przybliżymy Wam, dlaczego to właśnie Binance jest platformą, na której sprzedajemy swoje NFT.

Czym jest Binance NFT?

Binance jest największą giełdą kryptowalut na świecie pod względem dziennego wolumenu transakcji. Na dzień dzisiejszy posiada ponad 60 milionów użytkowników w 180 krajach Nie jest to jednak jedynie giełda, lecz cały ekosystem, w którego skład wchodzi spora ilość różnych produktów, takich jak chociażby kryptowalutowe pożyczki czy Binance Simple Earn. Istotną częścią firmy jest również Binance NFT, rynek utworzony specjalnie w celu obrotu niewymiennymi tokenami.

Warto w tym momencie wspomnieć, że Binance jest scentralizowaną platformą, co, wbrew częstym opiniom, ma też swoje plusy. Użytkownicy Binance muszą najpierw przejść przez weryfikację KYC, co pozwala wyeliminować znaczną liczbę oszustów. Jednocześnie scentralizowany charakter rynku pozwala mu oferować dużo niższe opłaty za dokonywanie transakcji.

Binance NFT

Dlaczego Binance NFT?

Giełda Binance nie bez powodu stała się liderem na rynku kryptowalut. W trwającej bessie – w przeciwieństwie do wielu konkurentów – wciąż jest w stanie pozwolić sobie na rozwój i ekspansję. Od momentu uruchomienia w czerwcu 2021 roku, Binance NFT stał się największym i najszybciej rozwijającym się scentralizowanym rynkiem NFT na świecie, pośrednicząc w ponad 3 milionach transakcji i dbając o ekscytującą współpracę z popularnymi celebrytami, sportowcami i markami na całym świecie.

Budząca zaufanie strategia biznesowa to oczywiście tylko jeden z wielu powodów, dla których wybieramy akurat tę platformę. Przyjrzyjmy się innym zaletom:

  1. Wysoka płynność i wolumen transakcji: Termin „wolumen” odnosi się do całkowitej ilości transakcji NFT będących przedmiotem obrotu w danym czasie, podczas gdy „płynność” to szybkość, z jaką aktywa NFT można kupić lub sprzedać po ich cenie rynkowej.
  2. Najniższe opłaty: Binance NFT pobiera stałą opłatę w wysokości 1% od wszystkich sprzedawców i twórców NFT. To naprawdę konkurencyjne w porównaniu z innymi platformami handlowymi, które pobierają aż do 7,5% prowizji.
  3. Szybka wypłata walut fiat: Wszyscy użytkownicy mogą używać swoich istniejących kont i portfeli do handlu na Binance NFT Marketplace. Wypłacenie zarobionych środków nie wymaga więc od Ciebie żadnych dodatkowych kroków.
  4. Wygodny dostęp do rynku dzięki apce Binance: Dopracowane mobilne doświadczenie użytkownika to z naszej perspektywy naprawdę istotna składowa dobrze działającej platformy;
  5. Ranking kolekcji: Trendujący artyści i ich kolekcje są bardziej eksponowani, dzięki czemu możecie łatwo znaleźć nowe i popularne kolekcje. Z kolei tablice rankingowe umożliwią dokładniejszą wycenę wartości aktywów, zwiększając szanse na bardziej opłacalną sprzedaż.
  6. Prosta konwersje tokenów: Użytkownicy Binance NFT mogą łatwo zamienić swoje zyski na preferowany token lub wybrany produkt w szerokim ekosystemie Binance. Jest to niewykonalne w przypadku platform, które służą stricte do handlu niewymiennymi tokenami.

Myśl końcowa

W przestrzeni NFT chodzi przede wszystkim o społeczność. Binance, jako giełda z największym wolumenem, zwiększa szansę na znalezienie kupca na niewymienne tokeny.

Aby zacząć korzystać z platformy, musicie posiadać konto na giełdzie Binance. Jeśli jeszcze go nie macie, zacznijcie od szybkiej rejestracji i weryfikacji.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Dla Bitcoin.pl zajmuję się pisaniem artykułów - przede wszystkim dłuższych form edukacyjnych. Odpowiadam za prowadzenie mediów społecznościowych związanych z naszym serwisem: Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram oraz TikTok.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności

Bitcoin logo
BitcoinBTC
64 443,46 USD0,08%
Ethereum logo
EthereumETH
3518,14 USD0,33%
Tether logo
TetherUSDT
1,00 USD0,06%
Binance Coin logo
Binance CoinBNB
592,21 USD1,08%
Solana logo
SolanaSOL
134,98 USD-0,74%
Lido Staked Ether logo
Lido Staked EtherSTETH
3519,44 USD0,39%
USDC logo
USDCUSDC
1,00 USD0,02%
XRP logo
XRPXRP
0,49 USD0,34%
Toncoin logo
ToncoinTON
7,63 USD6,42%
Dogecoin logo
DogecoinDOGE
0,12 USD-0,06%