za
simple earn

Simple Earn — nowy sposób na zarabianie z Binance

Binance Launchpool

Przedstawiamy Ci nowy produkt Binance Earn — Simple Earn. Ten sposób na pomnażanie swoich oszczędności najprościej określić jako połączenie Binance Savings i Binance Staking. Każdego dnia otrzymujesz nagrody za zablokowane tokeny. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do lektury.

Czym jest Simple Earn?

Simple Earn to produkt, który pozwala użytkownikom zdobywać codzienne nagrody poprzez deponowanie swoich aktywów na elastyczny lub z góry określony termin. Jeśli jesteś hodlerem, który ma zamiar trzymać swoje środki na długi okres czasu, to doskonała okazja, by uzyskać pasywny dochód, który pozwoli zabezpieczyć Twoje waluty przed obecnie panującą ogromną inflacją.

Sam podejmujesz decyzję, czy chcesz mieć możliwość wymieniać tokeny w dowolnym momencie czy może zdobyć wyższe nagrody w zamian za zaangażowanie Twoich aktywów na stałe warunki i z góry określone daty wykupu. Oczywiście, nadal możesz zdecydować się na wycofanie pełnego salda w dowolnym momencie przed datą wykupu, ale zrezygnujesz w ten sposób ze wszystkich nagród, które otrzymałeś do tego momentu.

Jaka jest różnica między Binance Savings i Binance Staking a Simple Earn?

Przed 22 września 2022 roku jako użytkownik Binance mogłeś zdobywać codzienne nagrody, decydując się na skorzystanie z Binance Savings lub Binance Staking. Wprowadzając Simple Earn, giełda postawiła sobie za cel uproszczenie i ulepszenie Twojego doświadczenia, integrując powyższe opcje w jedną wygodną platformę. Dystrybucja nagród, procesy subskrypcji i wykupu są teraz bardziej elastyczne i łatwe do zrozumienia.

Jeśli już korzystałeś z istniejących produktów, Twoje pozycje zostaną teraz przeniesione na platformę Simple Earn. Ta zmiana nie wpłynie na wpłynie w żaden sposób na stan Twojego portfela i warunki związane z zarobkami. Wszystkimi swoimi pozycjami nadal będziesz mógł zarządzać w swoim portfelu Earn.

W jaki sposób obliczane i rozdzielane są dzienne nagrody?

Nagrody Simple Earn obliczane są według prostego wzoru. Jego wynik zaokrąglany jest w dół do 8 miejsc po przecinku.

Nagroda = Twoje zdeponowane aktywa*APR/365.

Warto zaznaczyć, że RRSO może ulec zmianie, nawet codziennie, zarówno w przypadku produktów stałych, jak i elastycznych. Szacowany zysk na początku subskrypcji może różnić się od faktycznie wygenerowanych nagród.

Po dokonaniu subskrypcji Twoje aktywa zaczną gromadzić nagrody o godzinie 00:00 UTC następnego dnia. Po pierwszej pełnej dobie w portfelu Spot pojawi się Twoja pierwsza nagroda. Teoretyczna godzina dystrybucji wypada między 00:00 a 08:00 UTC. Jednak z powodu opóźnień w sieci, obliczeń systemowych i innych potencjalnych problemów przyznawanie nagród może się opóźnić.

Limity subskrypcji dla produktów Simple Earn

Jeśli posiadasz środki, które mogłbyby generować pasywny dochód, zdecydowanie nie warto zwlekać. Każda usługa Binance posiada bowiem limity abonamentowe dotyczące ilości użytkowników lub całkowitej puli zdeponowanych środków. Po osiągnięciu odpowiednich limitów prośby o subskrypcję nie będą już przetwarzane.

Binance zdecydowało się na ich wprowadzenie, aby zapewnić uczciwe uczestnictwo swoim użytkownikom oraz zadbać o zrównoważoną przyszłość platformy.

Jak skorzystać z Simple Earn?

Po pierwsze, aby zacząć korzystać z nowej platformy, musisz posiadać konto na giełdzie Binance. Jeśli go nie posiadasz, kliknij tu, by dokonać rejestracji i weryfikacji.

Po założeniu konta zaloguj się i przejdź do zakładki [Zarobki], a następnie wybierz [Simple Earn].

Wybierz odpowiedni dla Ciebie czas trwania blokady. Jak już wspomnieliśmy, możesz również zdecydować się na opcję elastyczną. Po naciśnięciu [Subskrybuj] zobaczysz okno, w którym znajdziesz wszelkie detale dotyczące subskrypcji. Kliknij [Zatwierdź].

To już wszystko. Od teraz na Twoim koncie Spot każdego dnia będą pojawiały się odsetki.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Dla Bitcoin.pl zajmuję się pisaniem artykułów - przede wszystkim dłuższych form edukacyjnych. Odpowiadam za prowadzenie mediów społecznościowych związanych z naszym serwisem: Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram oraz TikTok.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności