Kluczowe kwestie w tworzeniu własnej serii

Masz już jakiś pomysł? Przejdźmy więc do procesu tworzenia Twoich niewymiennych tokenów.

Ile NFT zmintować?

W pierwszej kolejności zastanów się nad ilością tokenów, które będziesz chciał zmintować. Możesz stworzyć pojedyncze NFT lub całą kolekcję, zależnie od typu Twojego projektu.

Wybierz platformę i blockchain, na którym będziesz mintować

Pora by zdecydować, gdzie chcesz wybić swój NFT. Wybrany blockchain wpłynie na koszt stworzenia Twojej serii. Niektóre sieci są tańsze niż inne, a niektóre mają już ogromne społeczności NFT. Najbardziej popularne są BNB Chain i Ethereum. Gdy już zdecydujesz się na konkretny blockchain, możesz wybrać platformę, na której chcesz mintować. Binance NFT będzie świetnym wyborem, ponieważ jest częścią najpopularniejszej giełdy. Kolejnym plusem strony jest szeroka dostępność poradników, które pozwolą Ci bezproblemowo przejść przez proces tworzenia niewymiennych tokenów.

Umieść swoje NFT na rynku do sprzedaży

Najbezpieczniejszą opcją dla początkujących jest wybranie popularnego rynku, ponieważ wtedy będziesz mógł natychmiast wystawić swój NFT na sprzedaż. I tu znów, doskonałą decyzją będzie skorzystanie z Binance NFT. Nie zapominaj, że będziesz potrzebować określonej ilości kryptowalut, aby uiścić opłatę za stworzenie tokenów.

Jak stworzyć kolekcję na Binance NFT?

Pamiętaj, że na Binance NFT mogą tworzyć tylko zweryfikowani użytkownicy. Zanim zaczniesz, musisz zakończyć Weryfikację Tożsamości. Oprócz tego musisz mieć co najmniej 2 obserwujących na swoim profilu użytkownika Binance NFT.

Zaczynajmy. Przejdź do [Centrum Użytkownika][Utwórz] i kliknij przycisk [+ Utwórz Nową Kolekcję].

Zostaniesz przekierowany na stronę [Utwórz Kolekcję]. Wprowadź szczegóły swojej kolekcji:

Jeśli chcesz powiązać portfel, wklej jego adres i kliknij [Dodaj Portfel]. Zostaniesz przekierowany na stronę [Połącz Portfel].

Następnie wybierz sieć dla swojego portfela i kliknij [Potwierdź].

Wybierz portfel, który chcesz podłączyć. Możesz wybrać MetaMask lub WalletConnect. Szczegółowe informacje dotyczące podłączania portfela znajdziesz pod tym adresem.

Jako twórca kolekcji będziesz zarabiać na każdej sprzedaży. Procent zysku można ustawić na dowolną kwotę z zakresu od 1 do 10%. Należy pamiętać, że po utworzeniu kolekcji nie można zmienić nazwy, symbolu, kategorii, sieci ani opłaty licencyjnej.

Następnie przeczytaj i zaakceptuj Zasady i Warunki korzystania z usługi Binance NFT Minting Rules, a następnie kliknij przycisk [Utwórz]. Pojawi się wyskakujące okienko z następującym komunikatem: „Wpływy transakcyjne z tytułu sprzedaży początkowej tego przedmiotu będą objęte 10-dniowym okresem rozliczeniowym. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Odraczania Rozliczenia Sprzedaży”.

Kliknij przycisk [Kontynuuj], aby przesłać żądanie i uiścić Opłatę Za Wdrożenie Smart Kontraktu. Gdy kolekcja będzie gotowa, otrzymasz powiadomienie poprzez e-mail. Po utworzeniu kolekcji możesz zacząć tworzyć swoje NFT na Binance.

Na co zwrócić uwagę przy mintowaniu NFT na Binance?

Jeśli Twój wybór padł na Binance NFT, polecamy zapoznać się z serią artykułów, które rozjaśnią najważniejsze kwestie związane z mintowaniem na tej platformie.

Jakie są Opłaty Transakcyjne w przypadku tworzenia NFT na Binance?

Binance może pobierać opłaty transakcyjne, gdy tworzysz NFT. Są one obliczane na podstawie różnych czynników, w tym warunków rynkowych i stanu sieci.

Zasady Mintowania Binance NFT

NFT nie zostaną zatwierdzone, jeśli okaże się, że zawierają nieodpowiednie treści.

Polityka Odroczenia Rozliczenia Sprzedaży NFT

Binance NFT opóźnia wypłatę środków z transakcji ze standardowych kolekcji NFT. Ta praktyka jest niczym więcej jak dodatkowym środkiem bezpieczeństwa.

Co sprawia, że NFT odnosi sukces?

Im więcej masz zwolenników, tym więcej osób zobaczy Twoją kolekcję NFT i tym większa szansa, że odniesie ona sukces. Aby zbudować swoją publiczność, zalecamy angażowanie się w prowadzenie mediów społecznościowych, zamieszczanie odpowiednich treści na swoim profilu twórcy Binance i korzystanie z wszelkich dostępnych kanałów marketingowych.

Bardzo ważne jest, byś pozostał kreatywny. Istnieją już tysiące serii NFT. Jak w przypadku każdego rynku, potrzeba jest jakaś innowacyjność, by wybić się przed resztę. Oto Twoja szansa, by zabłysnąć i rozwinąć swoją twórczą karierę. Zarejestruj się na Binance i stwórz pierwszą kolekcję już teraz!

Tagi
bilety nft Binance NFT binance nft marketplace BNB bnb smart chain Ethereum jak zrobić nft na binance jas stworzyć nft minting nft NFT

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.