Alty zwariowały! Czy bańka pęknie? – Bitcoin Radio #40

2021-04-06 Bitcoin Radio Podcast

Witam Was serdecznie po świątecznej przerwie. Mam nadzieję, że udało Wam się odpocząć od kryptowalut oraz od wszystkich innych potencjalnych […]

Witam Was serdecznie po świątecznej przerwie. Mam nadzieję, że udało Wam się odpocząć od kryptowalut oraz od wszystkich innych potencjalnych problemów. Ten tydzień był szczególnie spokojny, jeśli chodzi o głośne i istotne rynkowe informacje. Bardzo zaskoczyły jednak wszystkie altcoiny, które jak na złość zaczęły rosnąć w niezwykle szybkim tempie. Dlaczego te alty zwariowały?

https://anchor.fm/ju0119drzej-jezierski/episodes/Alty-zwarioway–Czy-baka-pknie—-Bitcoin-Radio-40-eub1md

Alty zwariowały!

Przeglądając tygodniowe osiągnięcia niektórych altcoinów z łatwością zauważymy, że sezon altów trwa już w najlepsze. Marki takie jak Bittorent, Tron i Ripple ostatnio radzą sobie świetnie, a samo Ethereum pokusiło się o skok na swoje ATH.

W tym samym czasie dochodzimy do tematu potencjalnej ceny, któą BTC może osiagnać podczas tego cyklu wzrostowego. Przyglądając się wszystkim wskaźnikom, analityk Kaleo wysnuł wniosek, że tym razem Bitcoin osiągnie cenę nawet $100 000. To kolejna prognoza, którą możemy dołączyć do Kącika Wróżenia z Fusów. Wydaje się, że każdy analityk ma swoje zdanie na temat tego, jaka bedzie maksymalna wycena króla kryptowalut. Przypomnijmy, że wcześniej słyszeliśmy też prognozy duży mniej optymistyczne – niektórzy zakładali poziom 75 – 90 tysięcy dolarów.

Ciekawe sygnały płyną też z rynku ETH. Okazuje się, że ilość coinów na scentralizowanych giełdach osiągnęła najniższy od 2019 roku poziom. Powodów takiej tendencji jest kilka. Mogą za to byćodpowiedzialne protokoły DeFi. Aktualnie wartość zablokowanych w nich środków osiąga rekordowe wartości. Drugim powodem może być staking ETH2.0, który również cieszy się sporą popularnością. Przypomnijmy, że aktualne wysokie ceny opłat za Ethereum powinny sprzyjać utrzymywaniu ETH na giełdach – użytkownicy jednak preferują własne cold wallety.

Bitcoin Radio #40

Pamiętajcie, że Bitcoin Radio jest dostępne co tydzień na największych platformach streamingowych. Nowe odcinki na Bitcoin.pl pojawiają sięzawsze we wtorek!

 

Tagi
altcoin alty zwariowały bitcoin bitcoin radio podcast Ethereum

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

>

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

bitbay rejestracja na gieldzie gielda geco one
rozlicz kryptowaluty

Redakcja Bitcoin.pl ostrzega:
Uważaj na oszustów. Dbaj o bezpieczeństwo.