za
Zonda nawiązała współpracę z ZEN.COM

Zonda i ZEN.COM nawiązali współpracę, aby umożliwić błyskawiczne wpłaty i wypłaty środków w PLN

1,5% dla maluszka

W poniedziałek, 15 listopada, Zonda i ZEN.COM ogłosiły współpracę. Jedna z największych giełd kryptowalut w Europie połączyła siły z europejskim fintechem, zajmującym się obsługą płatności. Celem jest udostępnienie użytkownikom aż 24 możliwości błyskawicznych wpłat na konto na platformie, a także opcję wypłacenia środków w PLN na konto ZEN.COM. Ponadto, klienci Zondy, którzy jeszcze nie posiadają konta ZEN.COM, skorzystają z jego zalet za darmo – plan Gold będzie dla nich dostępny bezpłatnie przez 12 miesięcy.

Upraszczanie, wygoda i bezpieczeństwo

Głównym celem wdrożenia nowych rozwiązań ZEN na giełdzie Zonda jest umożliwienie użytkownikom natychmiastowego wpłacania lub wypłacania pieniędzy o dowolnej porze, przez całą dobę. To może być szczególnie przydatne przy kupowaniu waluty cyfrowej, która szybko zyskuje popularność lub która w danym momencie ma atrakcyjną cenę. Dzięki nowym usługom, użytkownicy mogą szybko reagować w takich sytuacjach.

Koncentrujemy się na tym, aby inwestowanie w aktywa cyfrowe było proste i bezpieczne. Płacenie w walutach cyfrowych staje się elementem codzienności – musimy być na to gotowi. Współpraca z ZEN.COM to naturalny krok na drodze do zapewnienia naszym użytkownikom najwyższego poziomu wygody i bezpieczeństwa. Wierzymy w regulacje, starannie dobieramy najbardziej zaufanych partnerów i dostosowujemy wszystkie nasze procedury do obowiązujących przepisów prawa

– mówi Kamil Sikorski, Chief Growth Officer i Poland Country Head w Zondzie.

24 metody wpłaty środków

Dzięki rozwiązaniom ZEN.COM, użytkownicy Zondy będą mogli wpłacać pieniądze na swój rachunek giełdowy za pośrednictwem 24 różnych metod płatności. Będą to m.in. karty płatnicze, Apple Pay, Google Pay czy przelewy natychmiastowe. Ponadto, klienci platformy, którzy założą konto w ZEN.COM za pośrednictwem Zondy, będą mogli skorzystać bezpłatnie z pakietu Gold przez pierwsze 12 miesięcy.

Usługa obejmuje takie korzyści, jak możliwość prowadzenia rachunku IBAN w ponad 30 walutach, bezpłatne przewalutowanie (do 5000 EUR miesięcznie) oraz bezpłatne wypłaty z bankomatów (do 300 EUR miesięcznie).

Naszym głównym celem jest zapewnienie klientom spokoju ducha, niezależnie od tego, w których miejscach w internecie robią zakupy czy dokonują płatności. Dzięki współpracy z Zondą rozszerzamy naszą ofertę, wychodząc naprzeciw ich zainteresowaniom i rosnącej popularności walut cyfrowych. Ten ruch daje naszym klientom więcej możliwości funkcjonowania w sieci. Od teraz będą mogli dokonywać wpłat i wypłat na platformie Zonda w mgnieniu oka. A z drugiej strony, dzięki ZEN.COM użytkownicy Zondy zyskują nie tylko dostęp do bezproblemowych doładowań, ale także poczucie bezpieczeństwa w świecie tradycyjnych walut. Ich zakupy online są chronione dzięki ZEN Care, a wypłaty z bankomatów czy przewalutowania możliwe są po konkurencyjnych kursach rynkowych.

– mówi Michał Bogusławski, Commercial Director w ZEN.COM.

Rejestracja

Zespoły Zondy i ZEN.COM intensywnie pracowały nad uproszczeniem procesu rejestracji. Jeśli użytkownik posiada już konto ZEN.COM, może po prostu aktywować usługę w ustawieniach swojego konta na platformie. Jeśli użytkownik nie jest jeszcze zarejestrowany w systemie ZEN.COM, powinien zalogować się stronie Zondy i postępować zgodnie z podanymi tam instrukcjami, aby zacząć korzystać z zalet konta ZEN.COM.

Współpraca z ZEN.COM to tylko jeden z wielu komunikatów, które zostały w ostatnim czasie ogłoszone przez giełdę kryptowalutową. Na początku listopada firma pomyślnie przeszła rebranding, zmieniając swoją nazwę z BitBay na Zonda, za czym poszły również zmiany w designie oraz na stronie głównej. Zonda przedstawiła również nowy skład zarządu oraz plany i strategię rozwoju.

O Zondzie:

Zonda (ex-BitBay) jest jedną z największych giełd walut cyfrowych w Europie z ponad 1 milionem użytkowników. Firma została założona w 2014 roku i jest regulowana przez estońską jednostkę analityki finansowej (FIU). Giełda stosuje surową politykę przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu. Firma zapewnia bezpieczeństwo i ochronę depozytów oraz transakcji w ramach platformy, stosując rygorystyczne procedury Anti-Money Laundering (AML) i Know Your Customer (KYC).

Użytkownicy giełdy Zonda mogą dokonywać transakcji w ponad 50 walutach cyfrowych oraz tokenach w parach z walutami tradycyjnymi (EUR, GBP i PLN), stablecoinami (USDT i USDC) oraz BTC i ETH. Zonda nieustannie rozwija i poszerza swoją działalność, co zaowocowało powstaniem takich produktów, jak Zonda FIAT Exchange oraz Zonda Pay.

Misją Zonda jest demokratyzacja dostępu do kryptowalut poprzez opracowanie prostych, intuicyjnych narzędzi, programów edukacyjnych i struktur regulacyjnych, które pomogą użytkownikom w pewnym i bezpiecznym inwestowaniu oraz korzystaniu z kryptowalut.

Aby dowiedzieć się więcej o inwestowaniu w cyfrowe aktywa, wejdź na oficjalną stronę giełdy.

O ZEN.COM:

ZEN.COM jest międzynarodową firmą fintech posiadającą licencję pieniądza elektronicznego wydaną przez centralny bank Litwy, potwierdzoną przez Europejski Urząd Nadzoru Bankowego, na świadczenie usług finansowych na 31 rynkach Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Misją firmy jest zapewnienie konsumentom i przedsiębiorcom spokoju ducha w zarządzaniu ich pieniędzmi i transakcjami zakupowymi. Aby to osiągnąć firma oferuje kompleksowy pakiet cyfrowych produktów i usług, takich jak karta płatnicza, konto wielowalutowe, platforma płatności online oraz powiązane z nimi wyjątkowe korzyści i dodatkowa ochrona transakcji zakupowych.

Usługi te są dostępne dla użytkowników za pośrednictwem aplikacji mobilnej i serwisu transakcyjnego online. Firma została założona przez Dawida Rożka, twórcę międzynarodowego sukcesu portalu aukcyjnego dla graczy z 20 milionami klientów i rozwija się przy strategicznym wsparciu Mastercard.

Więcej informacji o ZEN.COM znajdziesz na ich oficjalnej stronie internetowej.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Na rynku kryptowalut od 2013 r. Współorganizowałem pierwsze w Polsce konsultacje społeczne w Sejmie dotyczące technologii blockchain, a także Polski Kongres Bitcoin, w ramach którego wystąpił Andreas Antonopoulos. Współpracowałem z posłami na Sejm RP, w celu przygotowania interpelacji na temat takich kwestii jak: kryptowaluty, CBDC czy technologia blockchain. Interesuje się historią, ekonomią, polityką i oczywiście technologią blockchain.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności