za
Launchpad Polygen przeprowadzi IDO dla Zetly

Launchpad Polygen przeprowadzi IDO dla Zetly

Zetly, czyli polsko-estoński projekt łączący rynek sportowy z branżą blockchaina, stale pracuje nad budową swojej platformy. W międzyczasie otrzymujemy wciąż kolejne doniesienia odnośnie nowych kooperacji startupu z kluczowymi partnerami. Teraz projekt ogłosił nawiązanie partnerstwa z firmą Polygen, z którą przeprowadzi IDO projektu.

Zetly i Polygen

Polygen to bardzo przejrzysty i wiarygodny launchpad. Posiada unikalną strukturę alokacji w oparciu tzw. Liquidity Providers. Alokacja na Polygen odbywa się w trzech krokach.

Pierwszym z nich jest budowanie zaufania dla projektu. Na tym etapie określane są szczegóły uczestnictwa w procesie IDO. W drugim kroku następuje zwiększanie płynności projektu m.in.: w oparciu o tzw. Liquidity Providers, którzy za swój dodatkowy wkład są nagradzani dodatkowa pulą tokenów. Na trzecim etapie projektu inwestorzy blokują swoje tokeny PGEN (token Launchpadu Polygen) i w oparciu o swoje udziały otrzymują tokeny projektu.

Polygen to bardzo transparentny i elastyczny launchpad, w 100% zdecentralizowany, który przeprowadza IDO najlepszych projektów. Cieszymy się, że możemy współpracować z Polygenem, jednym z najbardziej innowacyjnych launchpadów w świecie cyfrowych technologii

– powiedział Michał Glijer, CEO i współzałożyciel Zetly.

Cieszymy się, że Zetly dołączy do grona naszych klientów. Traktujemy ten projekt jako bardzo wiarygodny, a zarazem jako jeden z ciekawszych, dlatego też zaproponujemy firmie Zetly dodatkowe wsparcie marketingowe w procesu IDO na naszej platformie

– zapewniają przedstawiciele launchpadu Polygen.

Polygen jest połączony z globalną siecią startupów i Venture Capitals, dzięki czemu najlepsze projekty stają częścią platformy. W celu zwiększenia bezpieczeństwa w procesie fundrisingu, Polygen stosuje różnorodne narzędzia tak jak: Anti-Whale, Anti-bot i Anti-Scalper. Pozwalają one na zapobieganie niepożądanym działaniom i nieprawidłowościom w trakcie IDO, tym samym tworząc najlepsze warunki dla całej społeczności Polygen, a także zwiększając wiarygodność procesu IDO.

Warto dodać, iż Polygen stawia bardzo mocno na działania pro środowiskowe w zakresie zużycia energii i emisji CO2. Ślad pojedynczej transakcji to zaledwie 0,0062 kWh.

O Zetly

Zetly OÜ to polsko-estoński projekt, który wykorzystuje technologię blockchain do stworzenia spersonalizowanej, wielopoziomowej, platformy sportowej z własną aplikacją. Zetly tworzy unikalny ekosystem i rynek dla oferty tokenów klubowych, NFT, pamiątek sportowych i zdecentralizowanego portfela cyfrowego w jednym miejscu. Dzięki tej platformie kluby sportowe mogą emitować własne tokeny, a użytkownicy tworzyć swoje NFT. Co więcej, sportowcy dzięki platformie mogą organizować kampanie crowdfundingowe, a federacje i kluby – emitować unikalne zestawy cyfrowych kolekcji.

Ze szczegółowymi informacjami na temat projektu Zetly można zapoznać się na ich oficjalnej stronie oraz w mediach społecznościowych firmy.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Na rynku kryptowalut od 2013 r. Współorganizowałem pierwsze w Polsce konsultacje społeczne w Sejmie dotyczące technologii blockchain, a także Polski Kongres Bitcoin, w ramach którego wystąpił Andreas Antonopoulos. Współpracowałem z posłami na Sejm RP, w celu przygotowania interpelacji na temat takich kwestii jak: kryptowaluty, CBDC czy technologia blockchain. Interesuje się historią, ekonomią, polityką i oczywiście technologią blockchain.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.