za
Zetly nawiązuje partnerstwo z Haste Arcade

Zetly nawiązuje partnerstwo z Haste Arcade

robinhood aplikacja rejestracja

Zetly, czyli polsko-estoński projekt łączący rynek sportowy z branżą blockchaina, stale pracuje nad budową swojej platformy. W międzyczasie otrzymujemy wciąż kolejne doniesienia odnośnie nowych kooperacji startupu z kluczowymi partnerami. Teraz firma poinformowała o nawiązaniu współpracy z Haste Arcade.

Zetly i Haste Arcade

Nowe partnerstwo z Haste Arcade zostało zawiązane, aby w przyszłości ożywić rozwiązania sportowe Metaverse na blockchainie Bitcoin Satoshi Vision (BSV). CEO Zetly, Michael Glijer, komentuje:

Nasz partner Haste Arcade oferuje możliwość natychmiastowego zarabiania na grach online w oparciu o platformę Instant Leaderboard Payout (ILP). Będąc w posiadaniu rozwiązań dostarczanych przez Haste Arcade na platformie, zapewniamy nie tylko graczom, ale także klubom sportowym dodatkowe możliwości zarobkowe w oparciu o mikropłatności. Jesteśmy podekscytowani współpracą z Haste Arcade.

Joe DePinto, współzałożyciel Haste Arcade, powiedział z kolei:

Celem współpracy jest zademonstrowanie użyteczności blockchaina poprzez zabawne i proste doświadczenia oparte o gry online. Haste będzie współpracować z Zetly i kilkoma innymi firmami – w tym PowChess i Transmira – aby oferować największym zespołom sportowym i franczyzobiorcom kompleksowe doświadczenia Web3, które będą mogli następnie zaoferować swoim fanom. Naszą mocną stroną są gry sportowe i dawanie fanom czegoś, w co mogą się zaangażować, nie tylko podczas meczu, ale i poza nim. Odbywa się to za pomocą prostych gier, w których można grać i zarabiać. Dzięki temu fani dostają motywację, aby nadal angażować się w życie swoich drużyn

Współtwórca Hase zwraca również uwagę, że to partnerstwo uzupełni pracę wykonaną przez Transmira, Zetly i PowChess, aby zaoferować pełne sportowe rozwiązania Metaverse’u na blockchainie Bitcoin SV. Jest to wspólna kampania prowadzona w celu otwarcia drzwi dla głównych franczyzobiorców sportowych, aby pokazać im, jak mogą wdrożyć Web3 w swojej przyszłości. To partnerstwo pokazuje także, że Bitcoin SV (BSV) jest jedyną siecią, która zapewnia Haste wszystko, czego potrzeba do mikropłatności i NFT na blockchainie.

Czym jest Haste Arcade?

The Haste Arcade to pierwsza na świecie gra zręcznościowa Instant Leaderboard Payout™, która wykorzystuje technologię blockchain do nagradzania graczy. Ci za to tworzą rankingi mikropłatnościami w czasie rzeczywistym. Wraz z ILPs™ platforma pozwala również graczom zdobywać tokeny i kupować NFT, które można wykorzystać w grach. Funkcje te dają twórcom gier nowy sposób zarabiania na grach bez reklam.

O Zetly

Zetly OÜ to polsko-estoński projekt, który wykorzystuje technologię blockchain do stworzenia spersonalizowanej, wielopoziomowej, platformy sportowej z własną aplikacją. Zetly tworzy unikalny ekosystem i rynek dla oferty tokenów klubowych, NFT, pamiątek sportowych i zdecentralizowanego portfela cyfrowego w jednym miejscu. Dzięki tej platformie kluby sportowe mogą emitować własne tokeny, a użytkownicy tworzyć swoje NFT. Co więcej, sportowcy dzięki platformie mogą organizować kampanie crowdfundingowe, a federacje i kluby – emitować unikalne zestawy cyfrowych kolekcji.

Ze szczegółowymi informacjami na temat projektu Zetly można zapoznać się na ich oficjalnej stronie oraz w mediach społecznościowych firmy.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Na rynku kryptowalut od 2013 r. Współorganizowałem pierwsze w Polsce konsultacje społeczne w Sejmie dotyczące technologii blockchain, a także Polski Kongres Bitcoin, w ramach którego wystąpił Andreas Antonopoulos. Współpracowałem z posłami na Sejm RP, w celu przygotowania interpelacji na temat takich kwestii jak: kryptowaluty, CBDC czy technologia blockchain. Interesuje się historią, ekonomią, polityką i oczywiście technologią blockchain.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności