Założyciel Galaxy Digital przyznał, ile zainwestował w kryptowaluty

Bitcoin Wiadomości

W niedawnym wywiadzie założyciel Galaxy Digital, Mike Novogratz, powiedział, że jego inwestycja w kryptowaluty wyniosła teraz poziom aż 85% jego […]

W niedawnym wywiadzie założyciel Galaxy Digital, Mike Novogratz, powiedział, że jego inwestycja w kryptowaluty wyniosła teraz poziom aż 85% jego majątku netto. Czy więc posiada więcej niż 5 miliardów dolarów w kryptowalutach?

Założyciel Galaxy Digital posiada w kryptowalutach 5 mld USD

W opublikowanym wywiadzie dla New York Magazine, Novogratz powiedział, że chociaż miał około 30% swojej wartości netto w kryptowalutach, hossa z tego roku sprawiła, że ta wartość wzrosła „do 85%”. Według Bloomberga, majątek Novogratza wyceniany był na 6,25 miliarda dolarów na dzień 12 maja, co oznacza, że ​​jego kryptowaluty są warte 5,3 miliarda dolarów.

Szacunki te rzekomo obejmowały osobiste udziały Novogratza w Galaxy Digital.

Novogratz nie napawa się sukcesem. Mówił też niedawno, że początkujący inwestorzy powinni trochę uważać i ochłonąć.

Mam szczęście, że miałem majątek poza kryptowalutami. (…) Widzę wielu ludzi, którzy przeszli od jednego stylu życia do możliwości zmiany życie. Mówię im na to: chłopaki, bądźcie ostrożni, ochłońcie – powiedział.

założyciel Galaxy Digital

Kurs BTC

W momencie publikacji tego tekstu cena BTC wynosiła 49 096 USD i spadła o ponad 4% w ciągu ostatnich 24 godzin. Podczas gdy Novogratz przewidział wcześniej, że „oczywiście” ETH może osiągnąć cenę 5000 USD, ta kryptowaluta odnotowuje podobny spadek jak BTC, spadając o 4% w ciągu ostatnich 24 godzin i osiągając cenę 3706 USD.

Ostatnie pięć miesięcy wstrząsnęło naszym światem pod względem tego, jaki procent naszej wartości netto przypada na kryptowaluty – powiedział dyrektor generalny Galaxy Digital. – Kryptowaluty wykonały ruch, który zdarza się jednak raz na pokolenie. Myślę, że ludzie powinni zrozumieć, że nie będzie się to powtarzać w kółko. Na przykład to, że przeszliśmy od klasy nieaktywów do klasy aktywów, może się zdarzyć tylko raz – dodał.

Aktualny kurs Bitcoina i innych kryptowalut możesz zawsze sprawdzić w zakładkach: kurs Bitcoina i kurs kryptowalut na stronie bitcoin.pl. Miejsce, w którym możesz kupić BTC i inne monety, to m.in. giełda kryptowalut BitBay.net. Jeśli nie masz jeszcze konta na BitBay, z tego artykułu dowiesz się jak możesz je sprawnie utworzyć: LINK.

Tagi
Blockchain dolary inwestycje Mike Novogratz Mike Novogratz btc założyciel Galaxy Digital

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

>

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.