Weekendowe wzrosty to pułapka? – Analiza rynków -12 projektów!

Paradoks stał się faktem. Choć wielu uważało, że to rynek kryptowalut stanowi zagrożenie dla sektora tradycyjnych finansów, w praktyce wyszło zupełnie odwrotnie. Największy kryzys bankowy od 2008 roku wywołał depeg na stablecoinie USDC oraz przyczynił się do znacznej wyprzedaży na notowaniach wirtualnych aktywów. Jakby złych informacji było mało, Joe Biden zamierza nałożyć na górników kryptowalut 30% podatek od energii oraz pogrzebać ulgę umożliwiającą rozliczenie straty z krypto aktywów. Przy okazji chce on jeszcze podwoić podatek od zysków kapitałowych z 20% do niemal 40%. Rynek pracy w USA wyhamowuje, Fed zwołuje nadzwyczajne posiedzenie, a rynki oczekują wzrostu stóp proc. o kolejne 50 pb. i odczytu inflacji CPI. Czy więc weekendowe odbicie to pułapka na byki? Czas pokaże.

W dzisiejszym odcinku analizuję: BTC, ETH, AR, SOL, FTM, XRP, CRO, ONE, GALA, MANA, ZIL, LTC

Chcielibyśmy zaznaczyć, ze materiał udostępniony został w celach edukacyjnych w ramach projektu Krypto Raport. Informacje zawarte w filmie mają wyłącznie charakter ogólny i nie stanowią porady inwestycyjnej.

Więcej materiałów wideo znajdziesz na kanale Krypto Raport.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie Zonda.

Tagi
analiza techniczna AR btc CPI CRO ETH ftm gala krypto raport ltc
Autor

Cześć! Z tej strony Patryk Kempiński i Janusz Zieliński 👋 Jesteśmy właścicielami Krypto Raportu i od wielu lat zawodowo zajmujemy się kryptowalutami. 🙂 Szczerze kochamy kryptowaluty i na maksa kibicujemy technologii blockchain, dzięki której na żywo oglądamy rewolucję w świecie finansów 📈

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.