Analiza techniczna

Rynek znowu nurkuje! – Analiza rynków – 12 projektów!

Upadek banku Silvergate Capital oraz jastrzębie komentarze prezesa amerykańskiej Rezerwy Federalnej wskazujące, że kolejne podwyżki stóp proc. w USA będą konieczne pogrążyły rynek kryptowalut. Bitcoin spadł od początku tygodnia o ponad 2600 dolarów, powiększając zasięg obserwowanej od połowy lutego deprecjacji do niemal 5500 dolarów. Wyprzedaż ta przyczyniła się do pokonania kilku technicznych poziomów wsparcia. Obecnie kurs BTC oscyluje w rejonie kolejnego z nich zlokalizowanego w wysokości 20 000 dolarów. Jak dotąd nie pojawiła się tu jednak żadna reakcja popytowa wskazująca na jego odrzucenie. Coraz bardziej prawdopodobne wydaje się więc, że strefa ta może wkrótce zostać przełamana, a to wskazywałoby na potencjał dalszego spadku w kierunku 18 500 dolarów. Wiele będzie tu zależeć z pewnością od finalnego odczytu raportu z amerykańskiego rynku pracy (NFP), który poznamy już dziś o 14:30 oraz danych dot. inflacji CPI, które opublikowane zostaną we wtorek, 14 marca o godz. 13:30 czasu polskiego.

W dzisiejszym odcinku analiza: BTC, ETH, MANA, ALGO, FTM, CRO, BAND, NEAR, ETC, ANT, LINK, FIL

Chcielibyśmy zaznaczyć, ze materiał udostępniony został w celach edukacyjnych w ramach projektu Krypto Raport. Informacje zawarte w filmie mają wyłącznie charakter ogólny i nie stanowią porady inwestycyjnej.

Więcej materiałów wideo znajdziesz na kanale Krypto Raport.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie Zonda.

Tagi
algo ANT band btc CRO etc ETH FIL ftm LINK
Autor

Cześć! Z tej strony Patryk Kempiński i Janusz Zieliński 👋 Jesteśmy właścicielami Krypto Raportu i od wielu lat zawodowo zajmujemy się kryptowalutami. 🙂 Szczerze kochamy kryptowaluty i na maksa kibicujemy technologii blockchain, dzięki której na żywo oglądamy rewolucję w świecie finansów 📈

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.