Michael van de Poppe czeka na „sezon na altcoiny”

2021-04-23 Kursy kryptowalut Wiadomości

Znany analityk z rynku kryptowalut, Michaël van de Poppe, uważa, że ​​tego lata czeka nas sezon na altcoiny. Podał, które […]

Znany analityk z rynku kryptowalut, Michaël van de Poppe, uważa, że ​​tego lata czeka nas sezon na altcoiny. Podał, które kryptowaluty, jego zdaniem, mogą zapewnić traderom możliwość zarobienia największych pieniędzy.

Van de Poppe zapowiada sezon na altcoiny

Van de Poppe rozpoczyna swoją listę altów, w które warto inwestować, od Litecoina (LTC), który, jak mówi, znajduje się obecnie w fazie akumulacji.

Jeśli spojrzysz na szerszą perspektywę, zobaczysz, że mamy tu do czynienia z akumulacją, która jest ogromna – stwierdził.

Dodaje, że po fazie akumulacji kryptowaluta może wzrosnąć nawet ponad „trzykrotnie, dając Litecoinowi potencjalną wartość 1000 USD”.

Drugim altcoinem, na który zwraca uwagę influencer z rynku kryptowalut, jest zdecentralizowana sieć Chainlink (LINK). Van de Poppe przewiduje, że w przypadku przebicia obecnego poziomu oporu, cena LINK może się co najmniej podwoić.

– Możesz również obliczyć, że Chainlink osiągnie docelowy poziom nawet 100 dolarów – przekazał.

Uzupełnił jeszcze swoją listę o Stellar Lumens (XLM), który, jak mówi, ma wzrosnąć, jeśli przebije się przez obecną strefę oporu na poziomie około 0,000018 satoshi.

[Stellar Lumens] również mierzy się z krytycznym oporem, więc jeśli otrzymamy kolejny test tej strefy oporu, na pewno przez to się przebijemy i będziemy mogli zobaczyć wzrosty – powiedział.

van de Poppe sezon na altcoinyBitcoin i Ether

Van de Poppe sugeruje również, że nie byłby zaskoczony, gdyby Bitcoin zyskał około 800% w stosunku do obecnych poziomów, a Ether wzrósł o około 900% w stosunku do obecnych cen.

Cały ten cykl będzie ogromny. Bitcoin [zdrożeje] do aż 500 000 USD? Tak, czemu nie. Ethereum do 25 000 USD? Tak, czemu nie – prognozował.

ETH ma też mocno wzrosnąć w parze z BTC.

Aktualny kurs Bitcoina i innych kryptowalut możesz zawsze sprawdzić w zakładkach: kurs Bitcoina i kurs kryptowalut na stronie bitcoin.pl. Miejsce, w którym możesz kupić BTC i inne monety, to m.in. giełda kryptowalut BitBay.net. Jeśli nie masz jeszcze konta na BitBay, z tego artykułu dowiesz się jak możesz je sprawnie utworzyć: LINK.

Tagi
altcoiny alty ETH ltc sezon na altcoiny van de poppe

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

>

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

bitbay rejestracja na gieldzie gielda geco one
rozlicz kryptowaluty

Redakcja Bitcoin.pl ostrzega:
Uważaj na oszustów. Dbaj o bezpieczeństwo.