Użytkownicy GamerHash zarobią 20% więcej dzięki tokenowi GHX

Kopanie kryptowalut Kryptowaluty gamerhash mining bonus

GamerHash, jeden z największych projektów kryptowalutowych z Polski zapowiada duże zmiany dla swoich użytkowników w związku ze stworzeniem GamerCoin (GHX). […]

bitbay zonda

GamerHash, jeden z największych projektów kryptowalutowych z Polski zapowiada duże zmiany dla swoich użytkowników w związku ze stworzeniem GamerCoin (GHX). Token, który w najbliższym czasie pojawi się na jednej z największych giełd kryptowalutowych na świecie, zapewni znacznie większe zyski z kopania kryptowalut.

Bonus, dzięki któremu można zarobić 20% wiecej

Użytkownicy GamerHash to osoby, które aktywnie zarabiają w BTC kopiąc najbardziej opłacalne kryptowaluty (np. ETH) na swoich PC-tach. Dzięki nowej aktualizacji aplikacji GamerHash użytkownicy zarobią 20% więcej w kryptowalucie GHX. Przykładowo zarabiając 10 USD dziennie, użytkownik każdego dnia dostanie dodatkowe 2 USD w GHX.

Dzięki temu zabiegowi, aplikacja GamerHash prawdopodobnie stanie się najbardziej opłacalnym programem tego typu na świecie. Kopanie z aplikacją GamerHash to chwilowo będzie również jedyna opcja, aby zdobyć GamerCoina przed jego wejściem na giełdy. Czy jest tutaj jakiś haczyk? Przyjrzyjmy się szczegółom promocji.

Airdrop Proof-of-Work?

Ideę bounsu od GamerHash można, innymi słowy, nazwać airdropem Proof-of-Work, ponieważ tokeny GHX otrzymamy jedynie jeżeli jesteśmy górnikami na platformie GamerHash. Co miesiąc projekt będzie rozdawał tokeny GHX o wartości $10 000 dolarów dla kopiących, a pula nagród będzie odnawiać się pierwszego dnia każdego miesiąca przez minimum 3 lata!

Do 5 maja 2021, tokeny będą miały na platformie status pending – poźniej będzie można je wypłacić do własnego portfela ERC-20, giełdę, bądź wykorzystać w GamerHash Store. HODLing tokenów GHX, wydaje się być dobrym rozwiązaniem – będą one przyszłości pełnić ważną rolę w budowanej na platformie zdecentralizowanej giełdzie NFT.

2021 to wspaniały rok dla kopiących kryptowaluty

Od początku tego roku, w związku z rozwojem branży DeFi oraz dużą ilością transakcji w sieci ETH, górnicy zarabiają rekordowe sumy – większe nawet niż pod koniec 2017 roku.

Według CEO projektu GamerHash Patryka Puscha komputer z jedną kartą graficzną zarabia w 2021 średnio od 60 do 80 dolarów, natomiast wysokiej klasy komputer gamingowy może zarobić nawet 700 dolarów miesięcznie. Wraz z dodatkowym bonusem 20% w GHX przekłada się to na zarobek, który może większy niż pensja niejednej osoby w Polsce.

Tagi
gamercoin gamercoin token gamerhash ghx kopanie kryptowalut mining mining kryptowalut token token gamercoin token ghx

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.