za
tony hawk

Tony Hawk będzie miał swój skatepark w The Sandbox

robinhood aplikacja rejestracja

Legendarny deskorolkowiec Tony Hawk, The Sandbox i Autograph tworzą nowe środowisko Web3 dla skaterów, entuzjastów kryptowalut i graczy z całego świata.

Tony Hawk w metaverse

13 lipca Tony Hawk, jeden z najbardziej znanych i rozpoznawalnych skateboardzistów na świecie, ogłosił współpracę z opartym na blockchainie wirtualnym metaświatem The Sandbox. Celem jest stworzenie „największego wirtualnego skateparku, jaki kiedykolwiek powstał”.

Zgodnie z filmem opublikowanym przez The Sandbox i udostępnionym przez Hawka, metaverse skate’a będzie nie tylko sprzedawać deskorolki i akcesoria do skateboardingu, ale także da użytkownikom dostęp do narzędzi do edycji, które pomogą stworzyć skatepark ich marzeń.

Wiadomo, że „Tony Hawk LAND” będzie składać się z 36 działek, co wystarczy, by zasłużył na miano największego skateparku, jaki kiedykolwiek powstał w metaverse.

Tony Hawk powiedział w prezentacji, że skatepark „będzie czymś, czego nigdy wcześniej nie widziano”. Przypomnijmy, że seria gier „Tony Hawk Pro Skater” zarobiła ponad 1,4 miliarda dolarów i zawiera wiele skateparków i tras. Wynika z tego, że nowy projekt ma przebić ten sukces.

Przez całe życie byłem fanem nowych technologii – od pierwszych gier wideo i komputerów domowych z funkcjami CGI – więc fascynuje mnie metawszechświat i jestem podekscytowany wprowadzeniem naszej kultury do wirtualnego krajobrazu The Sandbox – dodał Hawk.

Ani The Sandbox, ani Tony Hawk nie ujawnili żadnych szczegółów na temat tego, kiedy projekt w pełni wystartuje.

tony hawk

NFT

To nie koniec niespodzianek związanych z Hawkiem. Autograph stworzy NFT i awatary związane z jego postacią i kultowymi deskorolkami, sprzętem i ubraniami.

Dillon Rosenblatt, współzałożyciel i dyrektor generalny Autograph, powiedział, że firma jest podekscytowana współpracą zarówno z The Sandbox, jak i Tony’m Hawkiem. Chce zaoferować “nowe wciągające doświadczenia, których nie można stworzyć poza metaverse”.

– W Autograph staramy się budować nieosiągalne w inny sposób doświadczenia dla społeczności fanów i jest to krok w kierunku naszego celu, jakim jest połączenie ich w wyjątkowy sposób i na dużą skalę – dodał.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Na rynku kryptowalut od 2013 r. Współorganizowałem pierwsze w Polsce konsultacje społeczne w Sejmie dotyczące technologii blockchain, a także Polski Kongres Bitcoin, w ramach którego wystąpił Andreas Antonopoulos. Współpracowałem z posłami na Sejm RP, w celu przygotowania interpelacji na temat takich kwestii jak: kryptowaluty, CBDC czy technologia blockchain. Interesuje się historią, ekonomią, polityką i oczywiście technologią blockchain.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.