Magazyn „Time” stworzy serię edukacyjnych video o Bitcoinie

Bitcoin Wiadomości

Magazyn „Time” nawiązał współpracę z Grayscale. Cel? Wypuszczenie serii edukacyjnych filmów o kryptowalutach. Topowe czasopismo zgodziło się też na otrzymywanie […]

Magazyn „Time” nawiązał współpracę z Grayscale. Cel? Wypuszczenie serii edukacyjnych filmów o kryptowalutach. Topowe czasopismo zgodziło się też na otrzymywanie płatności w Bitcoinach.

Znany magazyn otwiera się na BTC

Grayscale nawiązało współpracę z uznanym nowojorskim magazynem „Time”. Celem jest stworzenie serii edukacyjnych filmów na temat kryptowalut. Partnerstwo zostało ogłoszone przez dyrektora generalnego Grayscale, Michaela Sonnensheina. Ujawnił on, że „Time” i jego prezes, Keith Grossman, otworzyli się też na płatności w Bitcoinie.

Co ważne, firma nie zamierza konwertować Bitcoinów, które otrzyma w ramach transakcji, na waluty fiat i będzie przechowywać BTC w swoim bilansie. Jak dotąd nie ujawniono dalszych szczegółów partnerstwa.

time„Time” a kryptowaluty

Magazyn został po raz pierwszy opublikowany 3 marca 1923 r. Jego założycielami byli Briton Hadden i Henry Luce. Jego pierwsi redaktorzy naczelni traktowali po części pracę w redakcji jako zabawę, przez co czasopismo do dziś jest krytykowane za zbyt swobodne podejście do poważnych tematów.

W niektórych kampaniach reklamowych skrót „TIME” jest rozwijany jako The International Magazine of Events (międzynarodowy magazyn informacyjny).

Od 1997 r. „Time” jest wydawcą publikacji informacyjnej TIME Almanac.

Co ciekawe, magazyn zarobił na manii NFT, wypuszczając na rynek zestaw stokenizowanych okładek magazynów. Pakiet trafił na NFT Marketplace SuperRare, a NFT „TIME Space Exploration – 19 stycznia 1959” został sprzedany 30 marca za 135 ETH o wartości prawie 250 000 USD.

Firma ujawniła również, że poszukuje przyjaznego dla kryptowalut dyrektora finansowego.

Branża medialna przechodzi gwałtowną ewolucję. Time poszukuje dyrektora finansowego, który może pomóc pokierować transformacją [czasopisma]

– czytamy w oświadczeniu firmy.

Według Bitcointreasuries.com, Time staje się 33. firmą notowaną na giełdzie, która będzie przechowywać Bitcoiny w swoim bilansie. Dołącza tym samym do czołowych amerykańskich spółek takich jak: Microstrategy, które zainwestowało miliardy USD w BTC od sierpnia 2020 r., Square, które dodało do ​​swojego bilansu 4709 BTC w październiku, oraz Tesla, która kupiła BTC o wartości 1,5 miliarda dolarów w styczniu.  Międzynarodowa korporacja inwestycyjna BlackRock również zaczęła się zajmować kryptowalutami w lutym tego roku.

Tagi
adopcja bitcoin btc edukacja Time

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

>

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.