za

Szorty Zaorskiego, Upadek UST, upadek LUNA i w ogóle upadek całego rynku – Bitcoin Radio #71

Zondacrypto gielda kryptowalut 2650

Aktualna sytuacja na rynku jest dramatyczna. Szorty Zaorskiego trzęsą polską społecznością, upadek UST i LUNA pozbawia (ciągle!) tysiące inwestorów oszczędności życia, a Bitcoin nurkuje pod $30 000. Kryptowalutowy świat trzyma się na włosku.

Szorty Zaorskiego i upadek UST/LUNA

Najnowszy epizod Bitcoin Radio jest odcinkiem szczególnie istotnym. Sytuajca na rynku jest niestabilna, a w społeczności aż wrze od aktualnych zawirowań w ekosystemie Luna. 90% straty wartości w ciągu 24 godzin to najbardziej spektakularne wydarzenie w świecie finansów w ciągu ostatnich kilku lat. Jesteśmy świadkami historii. Dziś przyjrzymy się nie tylko sytuacji na rynku, ale także pogadamy o świecie kryptowalutowych influencerów. Będzie o tym, jak Rafał Zaorski spektakularnie shortował BTC, ETH i LUNĘ. Powiemy też o polskich kryptoinfluencerach, którzy w nieodpowiedzialny sposób tworzą komunikację, przez którą niedoświadczeni inwestorzy tracą pieniądze. Sporą część podcastu poświęcę Do Kwonowi – współtwórcy ekosystemu Terra. W świetle ostatnich wydarzeń, ten człowiek całkowicie zawiódł społeczność – przede wszystkim jako Founder, który nie był przygotowany na finansową obronę swojego projektu.

Więcej tematów Bitcoin Radio

  • SEC interesuje się giełdami kryptowalut – chodzi o nieetyczne względem inwestorów zachowania, a także niekontrolowanie przepływów stablecoinów w ramach standardów KYC/AML.
  • Czym w ogóle jest KYC? Na to pytanie odpowiada kompleksowy artykuł na bitcoin.pl, w którym dowiecie się, po co giełdy powinny weryfikować swoich użytkowników.
  • Jeśli lubicie słuchać o kryptowalutach, to Bitcoin Radio nie jest jedynym podcastem, który istnieje w eterze. Tutaj znajdziecie listę innych twórców, których warto słuchać.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Ekonomista, aktor i prezenter. Związany z branżą kryptowalutową od 2017 roku. Współpracuje z wieloma polskimi i zagranicznymi projektami kryptowalutowymi. Robi dla nich reklamy, kreacje video, content, a także doradza w kwestii strategii komunikacji. Uwielbia przeglądać środowiskowe dramy na X - najchętniej do porannej kawki i partyjki w szachy.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności