Subme ogłasza program farmingowy o wartości 3 milionów złotych!

Dla wnikliwych Kryptowaluty

Wiele dzieje się ostatnimi czasy w polskim projekcie Subme. Oprócz dołączenia do niego znanych polskich sportowców takich jak Adam Wardziński […]

Wiele dzieje się ostatnimi czasy w polskim projekcie Subme. Oprócz dołączenia do niego znanych polskich sportowców takich jak Adam Wardziński (mistrz świata BJJ) oraz Jan Błachowicz (mistrz UFC). Team poinformował właśnie o wielu nowinkach technologicznych dotyczących ich produktu!

Subme Farming

Co nowego?

Najnowsze wprowadzone aktualizacje dotyczą rozwoju aplikacji, dzięki której użytkownicy będą w stanie zarządzać swoimi subskrypcjami oraz zamawiać produkty (przykładowo kawę, suplementy czy również i karmę dla zwierząt) w ramach modelu subskrypcyjnego. Aplikacja została udostępniona już do przetestowania sprzedawcom, a jej publiczną wersję będziemy mogli ujrzeć przed końcem roku. Tymczasem, w piątek 08.10.21 o godzinie 14:00 rozpocznie się farming tokenu SUB!
Kolejnym, bardzo ważnym, wydarzeniem w zaplanowanych działaniach projektu Subme jest przygotowany z rozmachem program farmingowy. 80 milionów tokenów $SUB, które zostaną przeznaczone na farming to ponad 3 miliony złotych, mające trafić do społeczności. Nagrody otrzymają osoby zapewniające płynność na parze SUB/BNB w ramach zdecentralizowanej giełdy PancakeSwap.

Czym jest Farming?

Zapewne wielu z nas spotkało się z pojęciem stakingu, który oznacza zablokowanie posiadanych tokenów na pewien okres czasu w zamian za oprocentowanie, czyli APY dla naszych środków. Farming jest nieco bardziej skomplikowany oraz zawiera w sobie pewne ryzyka, jednakże pozwala na osiągnięcie znacznie większych zysków.
Jak zostać Yield farmerem i otrzymać bardzo wysokie APY dzięki projektowi Subme?Odpowiedź na to pytanie jest następująca: farmerami w przypadku Subme mogą zostać posiadacze LP tokenów SUB/BNB – są to osoby, które udostępnią płynność na zdecentralizowanej giełdzie PancakeSwap. Aby tego dokonać, potrzebujemy tokenów SUB oraz BNB w równomiernej ilości (wyrażanej w USD) na naszym portfelu MetaMask (pamiętajmy o zmianie sieci na BEP-20). Obecnie 1 BNB to około 38215 SUB.
Następnym krokiem jest dodanie płynności, której dokonujemy na Pancake Swap za pośrednictwem poniższego linku: https://pancakeswap.finance/add/BNB/0xfd290c590866f8282d89671A85Ac9964b165d682


Aby stworzyć LP tokeny, należy podać liczbę tokenów BNB, które chcemy dodać do puli płynności, a następnie nacisnąć przycisk Supply i potwierdzić transakcję w naszym portfelu MetaMask. Zostając dostarczycielami płynności zarabiamy na transakcjach wykonywanych przez ludzi w parze kryptowalutowej BNB/SUB.
Ostatnimi krokami do wykonania, aby otrzymywać wysokie APY w zamian za nasze LP tokeny to odwiedzenie strony https://panel.subme.cash/ oraz:

  1. Podłączenie naszego portfela MetaMask za pomocą przycisku Wallet Connect.
  2. Dodanie tokenów LP w panelu SUB/BNB farming za pomocą przycisku ADD.
  3. Zatwierdzenie transakcji w naszym portfelu MetaMask.

Podsumowanie

Możliwość zarabiania na zapewnianiu płynności i farmingu jest szczególnie interesująca dla długoterminowych hodlerów sprawiając, że nasza inwestycja może okazać się jeszcze korzystniejsza. Dla wielu może ona być również okazją na wejście w projekt, ponieważ wysokie oprocentowanie oznacza dodatkowy zarobek każdego dnia. Jak wysokie będzie APY na parze SUB/BNB? Tego dowiemy się już jutro o godzinie 14:00, w zależności od ilości osób, które zdecydują się na farming – im więcej chętnych tym niższe APY. Jednego możemy być pewni, oprocentowanie będzie wielokrotnie wyższe niż w przypadku tradycyjnych finansów czy też oprocentowania na lokacie bankowej.

Tagi
Blockchain Farming Subme token

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.