Bitcoin Radio Podcast

Seks za 230 ETH – Bitcoin Radio #9

Cały pakiet o CBDC Bitcoin Radio tym razem w dużej mierze będzie poświęcone tematyce tworzonych przez Państwa kryptowalut. Temat cyfrowych […]

Data publikacji: 31 sierpnia 2020

bitbay

Cały pakiet o CBDC

Bitcoin Radio tym razem w dużej mierze będzie poświęcone tematyce tworzonych przez Państwa kryptowalut. Temat cyfrowych walut banków centralnych zyskuje ostatnio na popularności. w dobie pandemii koronawirusa, a także dzięki tworzonemu projektowi Libra, światowe banki centralne zaczęły odczuwać presję przeprowadzenia udoskonaleń w obecnie funkcjonującym systemie monetarnym. Może się okazać, że waluty cyfrowe emitowane przez banki centralne, inaczej CBDC, staną się kolejnym krokiem na drodze rozwoju pieniądza. Właśnie na takie zmiany będziemy teraz czekać.

Jak się okazuje, zaawansowane prace nad takim projektem trwająobecnie w Chinach. Nowy system testowany jest na poziomie detalicznym w kilku prowincjach. Jest to niewątpliwie dobry sygnał dla całej branży. Teraz pozostaje jedynie czekać.

Więcej o innych rzeczach w Bitcoin Radio


Vitalik Buterin to jeden z najmądrzejszych i realistycznie patrzących na branżę kryptowalut ekspertów. Twórca ETH wypowiedział się tym razem na temat potencjalnych zagrożeń dla zdecentralizowanego świata. Jego wypowiedzi często zaskakują miłośników kryptowalut. Należy jednak pamiętać, że nie zawsze w świecie kryptowalut jest kolorowo i kryptoapokalipsa może nastąpić.

Na zakończenie wiadomość o wykupieniu jednej z domen internetowych, sex.crypto, za 230 ETH. Porozmawiamy o tym, w jaki sposób kryptowaluty pomagają branży porno, a także czy to oznacza, że to środowisko czeka na kryptorewolucję.

Usłyszmy się w Bitcoin Radio!

 

Invest Cuffs 2021

geco one rejestracja

rozliczanie kryptowalut rozlicz kryptowaluty

Black Friday Promotion

Redakcja Bitcoin.pl ostrzega:
Uważaj na oszustów. Dbaj o bezpieczeństwo.