Analityk Scott Melker: ETH zaskoczy największych optymistów

2021-04-04 Ethereum Kursy kryptowalut Wiadomości

Inwestor i analityk z rynku kryptowalut Scott Melker uważa, że Ethereum wywoła nową falę hossy. Docelowe ATH cyfrowej waluty przekroczy […]

Inwestor i analityk z rynku kryptowalut Scott Melker uważa, że Ethereum wywoła nową falę hossy. Docelowe ATH cyfrowej waluty przekroczy ponoć nawet najbardziej optymistyczne oczekiwania fanów blockchaina.

Scott Melker: ETH będzie tegorocznym hitem inwestycyjnym

W nowym filmie na platformie YouTube trader przekazał, że ETH skończyło paromiesięczną konsolidację i rozpoczyna walkę o nowe ATH.

– Jak powiedziałem niedawno, wyznaczyłem [dla ETH] cel 3600 USD, który moim zdaniem jest jednak w rzeczywistości nieco zaniżony. Jak wyliczyłem ten cel? Mamy tutaj wzrostową flagę… – powiedział analizując wykres.

Melker podkreślił, że ​​wierzy, że Ethereum może wznieść się znacznie wyżej niż jego początkowy cel.

– Celem tego ruchu jest 3600 USD, ale, jak już powiedziałem, myślę, że kurs może wzrosnąć znacznie wyżej i wierzę, że w wyniku efektu sieciowego i ogólnej zwyżki na rynku [ETH] może osiągnąć nawet [poziom] 10 000 USD i to do końca tego roku… Nie uważam, że to szalone. To proste 5x z obecnego miejsca. Widzieliśmy, jak Bitcoin wielokrotnie to robił w ciągu jednego roku – dodał.

Scott MelkerETH/BTC

Influencer patrzy również na wykres pary ETH / BTC, która, jak mówi, zdołała zakończyć swój blisko dwumiesięczny trend spadkowy.

– Od lutego mieliśmy tutaj trwały trend spadkowy. Najpierw niski poziom (0,29), potem niezłe odbicie, które spowodowało słabnący opór, a następnie knot poniżej poprzedniego minimum, gdzie mieliśmy sporą płynność i przełamanie ważnej linii. Teraz poruszamy się stabilnie do przodu. Technicznie rzecz biorąc, powinniśmy zobaczyć, jak Ethereum powraca do szczytów tego ruchu z lutego, a więc do około 0,046. Obecnie mamy tylko 0,033, więc to byłby spory ruch, ale myślę, że może to pójść znacznie dalej – wyjaśnił.

Aktualny kurs Bitcoina i innych kryptowalut możesz zawsze sprawdzić w zakładkach: kurs Bitcoina i kurs kryptowalut na stronie bitcoin.pl. Miejsce, w którym możesz kupić BTC i inne monety, to m.in. giełda kryptowalut BitBay.net. Jeśli nie masz jeszcze konta na BitBay, z tego artykułu dowiesz się jak możesz je sprawnie utworzyć: LINK.

Tagi
cena eth ETH Ethereum kurs Scott Melker

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

bitbay rejestracja na gieldzie bitbay rejestracja na gieldzie
bitbay rejestracja na gieldzie bitbay rejestracja na gieldzie

Redakcja Bitcoin.pl ostrzega:
Uważaj na oszustów. Dbaj o bezpieczeństwo.