Anthony Scaramucci: Ethereum będzie magazynem wartości

Ethereum Wiadomości

Szef Skybridge Capital i były sekretarz prasowy Białego Domu Anthony Scaramucci mówi, że Ethereum (ETH) stanie się magazynem wartościowych aktywów. […]

bitbay zonda

Szef Skybridge Capital i były sekretarz prasowy Białego Domu Anthony Scaramucci mówi, że Ethereum (ETH) stanie się magazynem wartościowych aktywów.

Scaramucci: przed Ethereum wielka przyszłość

W wywiadzie dla CNBC Scaramucci mówił, że jako inwestor instytucjonalny koncentruje się teraz głównie na Bitcoinie (BTC), ale podejrzewa, że w przyszłości coś wielkiego wydarzy się w kwestii Ethereum.

Myślę, że istnieje bardzo duży rynek dla Ethereum i przewiduję, że Ethereum ma dobre podstawy i będzie się rozwijać, ale jestem w biznesie instytucjonalnym. Myślę jak instytucjonalista i muszę skłonić moich klientów do [właściwego] myślenia o kryptowalutach i zasobach cyfrowych. Na początku więc skupiam się na Bitcoinie i teraz mamy tylko fundusz Bitcoina – powiedział.

Scaramucci kontynuował potem pomysł utworzenia funduszu skoncentrowanego na Ethereum. Jego zdaniem druga co do wielkości kryptowaluta na świecie pod względem kapitalizacji rynkowej może kiedyś przekształcić się w magazyn wartości.

– Czy w przyszłości moglibyśmy mieć fundusz Ethereum? Tak, z pewnością moglibyśmy. Wszystko, co mówisz, jest prawdą w przypadku niewymienialnych tokenów, a technologia Ethereum sprawi, że będzie to taka lepka kryptowaluta, magazyn wartości i coś, za pomocą czego ludzie będą dokonywać transakcji – powiedział.

ScaramucciMłodsi inwestorzy będą preferowali kryptowaluty

Jeśli chodzi zaś o Bitcoina, zarządzający funduszem wartym miliardy dolarów podkreśla, że ​​stara się przygotować swoich klientów na zmianę pokoleniową w świecie finansów.

– Dla nas [BTC] to najsilniejszy drapieżnik na rynku, a moim klientom mówię: czy wam się to podoba, czy nie, świat wkracza w epokę cyfryzacji. Jeśli myślisz o grach, myślisz o 4k, a już nadchodzi 8k. Jeśli myślisz o naszych dzieciach, o czym będą myśleć, czują się bardzo komfortowo w transakcjach w sieci Ethereum lub Bitcoina. Ja zaś muszę przygotować moich klientów właśnie na to wszystko. Oznacza to, że jeśli mają pozycję 1%, 2% lub 3% [na BTC], myślę, że będą patrzeć na nas jako na powierników i pomyślą, że byli przez to bardzo dobrze obsłużeni – wyjaśnił.

Tagi
Blockchain ETH Ethereum Scaramucci store of value

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.