za
satsback bitcoin cashback

Satsback – odbieraj zwrot w bitcoinach za codzienne zakupy w ulubionych sklepach

2023-11-13
Bitcoin

Rosnąca popularność Bitcoina sprawia, że coraz więcej osób zastanawia się nad jego zakupem. Na początku drogi często pojawiają się jednak, mniej lub bardziej zasadne, obawy dotyczące ryzyka inwestycji i różne znaki zapytania. Z drugiej strony, wszyscy, którzy są już przekonani do Bitcoina i posiadają go w swoich portfelach, chcieliby mieć go jeszcze więcej.

Co jeśli mógłbyś otrzymywać część bitcoina za każdym razem, kiedy robisz zakupy w swoich ulubionych sklepach online? Niezależnie, czy należysz do pierwszej, czy do drugiej grupy, to rozwiązanie stworzone przez Satsback otwiera dla Ciebie nowe możliwości.

Satsback – cashback inny niż wszystkie

Idea cashbacku przyjęła się wyjątkowo szybko, ponieważ zwrot części wydanych pieniędzy po prostu cieszy. Na rynku dostępnych jest sporo serwisów oferujących zwrot części kosztów codziennych zakupów. Najczęściej są to punkty, które następnie możesz wymienić na złotówki lub uzyskać inny rodzaj gratyfikacji. W większości przypadków jest to jednak niezbyt wygodne rozwiązanie, a oferowane zwroty są na tyle niewielkie, że często nawet o nich nie pamiętamy.

Wyjątkiem od tej reguły jest Satsback, czyli serwis umożliwiający otrzymywanie cashbacku w bitcoinie, współpracujący z setkami najpopularniejszych sklepów.

Jak otrzymywać zwrot w bitcoinach za codzienne zakupy online?

Według raportu IAB Polska „E-commerce w Polsce 2023” aż 79% internautów w naszym kraju regularnie robi zakupy online. Co więcej, aż 75% z tych osób wybiera polskie sklepy i serwisy internetowe. Zakupy online są po prostu wygodne, szybkie i opłacalne. Skoro więc i tak robisz zakupy w sieci, to może warto zainteresować się ideą cashbacku w BTC i otrzymywać w ten sposób dodatkowe środki? Satsback to bitcoinowa rewolucja rynku e-commerce, która wciąż zyskuje na popularności.

Serwis pozwala otrzymywać zwrot w BTC za Twoje codzienne zakupy w setkach najpopularniejszych sklepów online. Jest to ciekawe rozwiązanie m.in. dla osób, które zaczęły interesować się bitcoinem, ale jeszcze wahają się, czy w niego zainwestować. Teraz pierwsze kroki na tym rynku stają się znacznie łatwiejsze. Doświadczeni użytkownicy kryptowalut również docenią możliwości oferowane przez Satsback, ponieważ korzystając z tej usługi mogą regularnie powiększać stan swojego portfela. A wraz ze wzrostem kursu Bitcoina, w przyszłości może okazać się, że zwrot pokrył całą wartość zakupów.

Satsback – jak to działa?

Zarabianie bitcoinów z Satsback sprowadza się do kilku prostych kroków.

Na samym początku wystarczy zarejestrować swoje konto w Satsback. Procedura ta jest zupełnie standardowa. Podajesz adres e-mail, ustalasz hasło i wybierasz kraj, w którym mieszkasz. Następnie wystarczy potwierdzić e-mail. W kolejnym kroku należy zainstalować specjalną wtyczkę przygotowaną dla najpopularniejszych przeglądarek internetowych, takich jak Chrome, Mozilla, czy Safari. Wtyczka automatycznie powiadomi Cię o tym, czy w danym sklepie obowiązuje cashback. W takim przypadku, wyświetli Ci się powiadomienie, dzięki któremu aktywujesz cashback, który będziesz mógł wypłacić na stronie Satsback bezpośrednio do swojego portfela.

Po prostu rób zakupy online i zarabiaj

Choć zarabianie podczas zakupów brzmi jak oksymoron, to serwisy cashback faktycznie umożliwiają zwrot części środków z powrotem do Twojego portfela. W większości przypadków jest to zarabianie punktów, które dopiero później można zamienić na gotówkę lub np. karty podarunkowe do różnych sklepów. Satsback oferuje cashback w satoshi, czyli częściach bitcoina, które – jak pokazała historia – mogą znacznie zyskiwać na wartości.

Satsback obsługuje aż 376 różnych sklepów online. Wśród partnerów znajdują się takie marki, jak Allegro, Empik, Lidl, Carrefour, Zalando, AliExpress, Sephora, Notino, czy Pyszne.pl. Znajdzie się również coś dla fanów elektroniki, gdyż firma współpracuje z popularnymi sklepami, takimi jak Media Markt czy RTV euro AGD. Graczy zainteresuje na pewno obecność Eneba.com na tej liście.

Satsback BTC cashback
To tylko część z kilkuset popularnych sklepów online, w których możemy otrzymywać cashback w BTC korzystając z usługi Satsback.

Wartość cashbacku waha się od 1 do nawet kilkudziesięciu procent. Dla porównania, w przypadku sklepu Nike jest to 2%, zakupy na Zalando to już 6%, zaś NordVPN to nawet 32,5% cashbacku w bitcoinie.

Korzystając z usługi Satsback warto zwracać uwagę na wartość procentową cashbacku oferowanego w poszczególnych sklepach. Dla przykładu, za perfumy kupione na Notino możemy otrzymać kilkukrotnie większy zwrot niż za ten sam produkt kupiony na Allegro.

satsback wtyczka notino

Ważne: wtyczki do przeglądarek (w tym Satsback) działają wyłącznie w wersji desktopowej przeglądarek. Jeśli chcesz otrzymywać przypomnienia o aktywacji cashbacku (jak na zrzucie ekranu powyżej), dokonuj zakupów korzystając z komputera lub laptopa. Natomiast jeśli chcesz otrzymywać zwrot środków robiąc zakupy na smartfonie, zaloguj się w pierwszej kolejności na swoje konto Satsback i przejdź do wybranego sklepu ze swojego konta użytkownika, wybierając z menu “Stores”.

Gdzie przechowywane są zarobione w Satsback bitcoiny?

To dość istotna kwestia, ponieważ bitcoiny zawsze należy przechowywać w prywatnych portfelach. Warto jednak dodać, że na samym początku nie trzeba takiego posiadać, ponieważ Satsback umożliwia odbieranie satoshi od razu po założeniu konta.

Portfel przyda Ci się dopiero wtedy, kiedy zechcesz przesłać swoje zarobione kryptowaluty na zewnątrz. Takie przelewy odbywają się za pomocą Lighting Network, czyli 2 warstwy sieci Bitcoina. Dzięki temu są one maksymalnie szybkie, tanie i wygodne.

Podsumowując, Satsback to bardzo ciekawa propozycja serwisu cashback dla wszystkich osób interesujących się Bitcoinem i kryptowalutami. Co więcej, zarabianie satoshi dzięki Satsback jest idealnym sposobem na wejście w świat kryptowalut, założenie pierwszego portfela i przelanie swoich pierwszych cyfrowych aktywów. Twoje codzienne zakupy online od teraz mogą przynosić Ci zysk w postaci powracających do Ciebie bitcoinów.

Zarejestruj się w Satsback: https://satsback.com/bitcoinpl.

Jeśli szukasz pomocy przy rejestracji oraz instrukcji korzystania z tego rozwiązania, to ten artykuł opisuje krok po kroku jak zacząć używać Satsback na komputerze lub telefonie.

Tagi
Autor

Zawodowy copywriter oraz social media manager. Od 5 lat publikuje treści w tematyce m.in. nowoczesnych technologii. W Bitcoin.pl zajmuje się nowościami z rynku, artykułami odnośnie kryptowalut oraz sztucznej inteligencji.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.