za

Rafał Zaorski zakłada software house i fundusz VC

2022-12-22
Blockchain
Zondacrypto gielda kryptowalut 2650

Rafał Zaorski ogłosił, że startuje z software house i funduszem VC związanym z rynkiem blockchaina.

Rafał Zaorski zakłada swój software house

Zaorski ponownie zaskakuje. Jak napisał wczoraj, wierzy, że przed nami nawet dwie dekady “komercjalizacji blockchaina”. Jego zdaniem obecna sytuacja rynkowa przypomina tę, gdy doszło do pęknięcia bańki dotcomów w 2000 r.

Słynny polski spekulant chce wykorzystać powyższe i dlatego od stycznia “rusza z software house i jednocześnie funduszem VC”, które to mają specjalizować się w blockchainie i “użytecznej tokenomii”.

Niezbędne są tu kompetencje z dwóch odległych światów: programowania i finansów/spekulacji

– dodał.

Strona projektu jest już dostępna: 2zcapital.com. Co na niej znajdziemy?

Przede wszystkim możemy zapoznać się z przyszłą ofertą firmy. Ta ma zajmować się koncepcją projektu (2z Capital ma oferować wsparcie w rozwoju projektu jeszcze przed rozpoczęciem programowania. “Dopasowanie odpowiedniej technologii do pomysłu to klucz do sukcesu”, dodają twórcy),  rozwojem inteligentnych kontraktów (“każdy blockchainowy projekt zaczyna się od rozwoju inteligentnych kontraktów. Bezpieczne smart kontrakty są podstawą sprawnego działania projektu”), rozwojem łańcucha bloków, kwestiami dot. DAO, sprawami związanymi z marketingiem i rozwojem (“Niezależnie od tego, czy ustalasz swoją wizję i misję, szukasz pomocy w zakresie przygotowania projektu do uruchomienia, czy też opracowujesz podstawowe założenia dla swojego produktu – mamy zasoby, które Cię w tym wesprą”), pomocą w znajdywaniu specjalistów do współpracy (“potrzebujesz wyspecjalizowanego zespołu do swojego projektu, ale na ograniczony czas? Bez obaw, możemy wesprzeć Projekt w Twojej firmie naszymi specjalistami“) i wreszcie przeprowadzaniem audytów (“Nasz doświadczony zespół i zweryfikowani partnerzy mogą przeprowadzić pełny przegląd kodu, a także (…) blockchaina, aplikacji internetowej i mobilnej oraz DApp”).

Kto stoi za 2z Capital?

Za projektem nie stoi oczywiście tylko Zaorski. W zespole są też m.in. Robert Drożdżewski (ekspert ds. współpracy z klientami), Bartłomiej Lubianiec (CTO) czy Maciej Orłowski (ekspert ds. marketingu).

Na stronie jest też podany adres e-mail (coreteam@2zcapital.com) dla osób, które są zainteresowane współpracą z 2z Capital.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Na rynku kryptowalut od 2013 r. Współorganizowałem pierwsze w Polsce konsultacje społeczne w Sejmie dotyczące technologii blockchain, a także Polski Kongres Bitcoin, w ramach którego wystąpił Andreas Antonopoulos. Współpracowałem z posłami na Sejm RP, w celu przygotowania interpelacji na temat takich kwestii jak: kryptowaluty, CBDC czy technologia blockchain. Interesuje się historią, ekonomią, polityką i oczywiście technologią blockchain.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności