Michaël van de Poppe: kluczowym poziomem dla kursu BTC jest teraz 58 500 USD

2021-03-29 Kurs Bitcoin Wiadomości

Analityk z rynku kryptowalut Michaël van de Poppe sporządził wykres krótkoterminowej trajektorii ceny Bitcoina. W nowym video, jakie zaprezentował w […]

Analityk z rynku kryptowalut Michaël van de Poppe sporządził wykres krótkoterminowej trajektorii ceny Bitcoina. W nowym video, jakie zaprezentował w sieci, przewiduje, że kluczowe jest teraz przebicie pułapu 58 500 USD. Ma też świetne wieści dla fanów ETH.

Van de Poppe: bacznie obserwuj kurs BTC!

Jego zdaniem należy teraz zawracać uwagę na przebicie 58 500 USD.

– To, co jest teraz ważne, biorąc pod uwagę dzienne ramy czasowe, to cały ten obszar, więc wszystko powyżej [58 500 USD] doprowadzi rynki do nowych rekordów wszech czasów – powiedział ekspert.

Ma jednak też złe wieści.

Czy to jest przeze mnie oczekiwane? Nie spodziewam się tego na tym etapie, w którym zakładam, że będziemy mieć figurę z ograniczonym zasięgiem – dodał.

W niższych ramach czasowych van de Poppe zauważa, że ​​Bitcoin napotyka wyraźny opór na poziomie 56 200 USD i próbuje znaleźć wsparcie na 54 100 USD.

Ostrzega jednak też, że ​​jeśli poziom 54 000 USD nie będzie działał jako wsparcie dla BTC, kryptowaluta prawdopodobnie ponownie przetestuje poziom 50 000 USD, co może mieć miejsce już w tym tygodniu. Może tymczasowo spaść do 48 500 USD.

poppeSezon na alty

Jeśli flagowa kryptowaluta spadnie, prawdopodobnie stworzy miejsce na dłuższy sezon na alty.

– Przynajmniej sezon na altcoiny będzie trwał znacznie dłużej lub będzie kontynuowany, jeśli Bitcoin spadnie – powiedział.

Jeśli chodzi o Ethereum, wykres analityka pokazuje, że drugi co do wielkości zasób na rynku kryptowalut w okresie do połowy kwietnia może zacząć mocniej rosnąć.

Krytyczny poziom dla ETH to 1660 USD, a jeśli to zawiedzie, [mamy] 1500 USD – mówi van de Poppe. Możliwy jest jednak wyskok ceny do aż 1750 USD, a potem już walka o przebicie ATH i wzrost ceny powyżej 2042 USD.

Aktualny kurs Bitcoina i innych kryptowalut możesz zawsze sprawdzić w zakładkach: kurs Bitcoina i kurs kryptowalut na stronie bitcoin.pl. Miejsce, w którym możesz kupić BTC i inne monety, to m.in. giełda kryptowalut BitBay.net. Jeśli nie masz jeszcze konta na BitBay, z tego artykułu dowiesz się jak możesz je sprawnie utworzyć: LINK.

Tagi
btc cena cena bitcoina kurs bitcoina kurs btc Michaël van de Poppe

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

bitbay rejestracja na gieldzie bitbay rejestracja na gieldzie
bitbay rejestracja na gieldzie bitbay rejestracja na gieldzie

Redakcja Bitcoin.pl ostrzega:
Uważaj na oszustów. Dbaj o bezpieczeństwo.