za
phantom wallet

Phantom Wallet uruchomi aplikację mobilną

2021-11-10
Portfele
Zondacrypto gielda kryptowalut 2650

Phantom jest jednym z najbardziej popularnych i najczęściej używanych portfeli w ekosystemie Solana. Dzisiaj firma ujawniła, że wypuści również jego mobilną wersję.

Phantom wydaje aplikacje mobilną

Phantom jest najpopularniejszym portfelem kryptowalutowym zbudowanym dla ekosystemu Solana. Do teraz można go było używać tylko w formie rozszerzenia do przeglądarki. Jednak ze względu na stale rosnącą bazę użytkowników, firma stojąca za tym produktem postanowiła rozszerzyć go o wersję mobilną. Brandon Millman, współzałożyciel i dyrektor generalny Phantom, powiedział:

Rozwijamy się tak szybko jak tylko możemy, aby sprostać nowemu napływowi zapotrzebowania na aplikacje zbudowane na Solanie. Dzięki tej premierze, dajemy istniejącym i nowym użytkownikom możliwość korzystania z solidnego portfela kryptowalutowego będąc stale w ruchu. Oznacza to, że mogą oni wykonywać NFT, stakować tokeny i wiele więcej, nie będąc przywiązanymi do swoich komputerów. Ma to duże znaczenie, biorąc pod uwagę, jak szybko porusza się obecnie ekosystem Solany.

Millman dodał, że Phantom uruchomi także inne produkty, które będą odpowiadać potrzebom użytkowników.

Solana jest bez wątpienia jednym z najszybciej rozwijających się ekosystemów w branży. Dane z DeFi Lama pokazują, że całkowita wartość umieszczona w zdecentralizowanych protokołach opartych na tym blockchainie wynosi obecnie 15,25 miliarda dolarów.

Wszystko to wynika ze sporego wzrostu w społeczności Solany oraz jej szybkiego rozwoju. Odzwierciedla to również cena. W momencie pisania tego tekstu, SOL jest notowany na poziomie nieco poniżej 250 dolarów. Token zyskuje 21% w ciągu tygodnia i ponad 11 300% w ciągu ostatniego roku.

cena solany ath

Brave integruje dAppy Solana

Wczoraj popularna przeglądarka skupiająca się na prywatności – Brave, nawiązała współpracę z Solana, aby zaoferować wsparcie dla jej zdecentralizowanych aplikacji (dApps). Według zespołu, integracja pozwoli dAppom Solana działać natywnie w przeglądarce.

Do tej pory Brave oferował tylko wsparcie portfeli oraz DEXów zbudowanych na Ethereum i Binance Smart Chain (BSC). CEO projektu Brendan Eich powiedział:

Brave udziela wsparcia dla tworzenia kont Solana, zarządzania kluczami, tworzenia i podpisywania transakcji, a także jest bardzo pomocna dla interfejsów API JSON RPC Solana.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności