Otwórz swój własny Kantor Bitcoin. Zarabiaj niezależnie od kursu.

2021-03-10 Bitcoin Kantor Bitcoin kantor kryptowalut

Wraz z rosnącą ceną Bitcoina, coraz więcej osób i firm interesuje się jego kupnem. Jedni liczą na szybki zysk, inni […]

Wraz z rosnącą ceną Bitcoina, coraz więcej osób i firm interesuje się jego kupnem. Jedni liczą na szybki zysk, inni patrzą na inwestycje długoterminowo, dodatkowo widząc w bitcoinie sposób na ochronę kapitału przed galopującą inflacją. Na polskim rynku istnieje wiele giełd, platform i kantorów kryptowalutowych, w których zainteresowani bitcoinem mogą go wygodnie kupować i sprzedawać online. Są jednak osoby i firmy, które wolą dokonywać transakcji osobiście, gotówką, zamiast w internecie, przelewem online. Tu rozwiązaniem są stacjonarne kantory bitcoin, działające już w kilkunastu miastach Polski. W tym artykule dowiesz się, jak otworzyć Kantor Bitcoin. Franczyza taka jest ciekawą koncepcją!

Mimo szybkiego tempa rozwoju sieci kantorów stacjonarnych zapotrzebowanie na gotówkowe transakcje bitcoinowe jest duże i stale rośnie. To sprawia, że otwarcie i prowadzenie takiego kantoru jest bardzo dobrym pomysłem na biznes. Dodatkową zaletą jest relatywnie niski koszt inwestycji oraz obsługa prawno-księgowa w pakiecie, za darmo. Poniżej piszemy, jak działa stacjonarny kantor bitcoin oraz jak go szybko otworzyć.

Pomysł na biznes: Stacjonarny Kantor Bitcoin

Stacjonarny kantor Bitcoin może działać jako niezależny punkt oferujący kupno i sprzedaż BTC lub stanowić dodatkową działalność przy już istniejących punktach usługowych, np. kantorach walutowych, salonach prasowych, jubilerskich, itd. Dla właścicieli już istniejących punktów, własny kantor bitcoin to źródło dodatkowego dochodu, a także możliwość zwiększenia obrotów i płynności finansowej. Nowa działalność przyciągnie do punktu nowych klientów – takich którzy w innej sytuacji nie trafiliby do niego.

Najprostszym sposobem otwarcia własnego kantoru i generowania dodatkowych przychodów jest skorzystanie z franczyzy kantoru kryptowalut Bitcan. Firma działa na polskim rynku od kilku lat i w tym czasie wypracowała know-how niezbędny do efektywnego prowadzenia bitcoinowych kantorów stacjonarnych i internetowych. Bitcan rozwija partnerską sieć kantorów na terenie całej Polski, a wkrótce również za granicą. Co bardzo istotne z punktu widzenia franczyzobiorcy, firma jest wpisana na listę małych instytucji płatniczych Komisji Nadzoru Finansowego oraz dostarcza niezbędne zaplecze prawno-księgowe.

Do uruchomienia kantoru bitcoin potrzebne jest niewielkie urządzenie, które wygląda jak standardowy sklepowy terminal POS. Zajmuje więc niewiele miejsca i jest w pełni mobilny. To ważne, bo dzięki kompaktowym rozmiarom i mobilności, transakcje można realizować w dowolnym miejscu, umówionym z klientami. Sama transakcja z reguły nie trwa dłużej, niż 5 – 10 min.

Dlaczego warto otworzyć stacjonarny kantor bitcoin w ramach franczyzy?

  • wsparcie prawne i księgowe od firmy posiadającej status małej instytucji płatniczej;
  • szkolenie i wsparcie techniczne na każdym etapie prowadzenia działalności;
  • promocja kantoru na Bitcoin.pl oraz w mediach społecznościowych – dostęp do nowych klientów;
  • możliwość samodzielnego określania prowizji dla klientów kantoru – sam decydujesz ile zarabiasz;
  • minimum formalności – start kantoru w kilka dni;

Zobacz jak stacjonarny kantor bitcoin działa w praktyce

Kantor Bitcoin Warszawa

Jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda i działa kantor bitcoin, zapraszamy do naszego punktu stacjonarnego w Warszawie. Możesz też do nas napisać lub zadzwonić, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Jesteś zainteresowany otwarciem kantoru? Wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia szczegółów.

Tagi
bitcan bitcoin bitcoin franczyza franczyza franczyza kantoru kantor bitcoin kantor bitcoin franczyza kantor franczyza

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

>

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

bitbay rejestracja na gieldzie gielda geco one
rozlicz kryptowaluty

Redakcja Bitcoin.pl ostrzega:
Uważaj na oszustów. Dbaj o bezpieczeństwo.