za

Otwórz swój własny Kantor Bitcoin. Zarabiaj niezależnie od kursu.

Wraz ze wzrostem zainteresowania bitcoinem, coraz więcej osób i firm interesuje się jego kupnem. Jedni liczą na szybki zysk, inni patrzą na inwestycje długoterminowo, dodatkowo widząc w bitcoinie sposób na ochronę kapitału przed galopującą inflacją. Na polskim rynku istnieje wiele giełd, platform i kantorów kryptowalutowych, w których zainteresowani bitcoinem mogą go wygodnie kupować i sprzedawać online. Są jednak osoby, które wolą dokonywać transakcji osobiście, za pomocą gotówki, zamiast w internecie, przelewem online. Tu rozwiązaniem są Stacjonarne Kantory Bitcoin, działające już w wielu miastach w całej Polsce. W tym artykule dowiesz się, jak otworzyć swój własny Kantor Bitcoin, korzystając z doświadczenia i wsparcia firmy z ugruntowaną pozycją na rynku.

ARI10 terminal kantor bitcoin franczyza

Mimo szybkiego tempa rozwoju sieci kantorów stacjonarnych zapotrzebowanie na gotówkowe transakcje bitcoinowe jest duże i stale rośnie. To sprawia, że otwarcie i prowadzenie takiego kantoru jest bardzo dobrym pomysłem na biznes. Dodatkową zaletą jest niski koszt inwestycji. Poniżej opiszemy, jak działa stacjonarny kantor bitcoin oraz jak go szybko otworzyć zgodnie z obowiązującym prawem w tym zakresie.

Pomysł na biznes: Stacjonarny Kantor Bitcoin

Stacjonarny Kantor Bitcoin może działać jako niezależny punkt oferujący kupno i sprzedaż BTC lub stanowić dodatkową działalność przy już istniejących punktach usługowych, np. kantorach walutowych, salonach prasowych, jubilerskich, itd. Dla właścicieli już istniejących punktów, własny kantor bitcoin to źródło dodatkowego dochodu, a także możliwość zwiększenia obrotów i płynności finansowej. Nowa usługa przyciągnie do punktu nowych klientów – takich którzy w innej sytuacji nie trafiliby do niego.

Najprostszym sposobem otwarcia własnego kantoru i generowania dodatkowych przychodów jest skorzystanie z franczyzy kantoru kryptowalut ARI10. Firma działa na polskim rynku od kilku lat i w tym czasie wypracowała know-how niezbędny do efektywnego prowadzenia bitcoinowych kantorów stacjonarnych i internetowych. ARI10 rozwija partnerską sieć kantorów Cryptoterminal na terenie całej Polski, oraz od niedawna na Cyprze. Co bardzo istotne z punktu widzenia franczyzobiorcy, firma jest wpisana na listę małych instytucji płatniczych Komisji Nadzoru Finansowego oraz dostarcza niezbędne zaplecze prawno-księgowe.

Do uruchomienia Kantoru Bitcoin potrzebne jest niewielkie urządzenie, które wygląda jak standardowy, sklepowy terminal POS. Zajmuje więc niewiele miejsca i jest w pełni mobilny. To ważne, bo dzięki kompaktowym rozmiarom i mobilności, transakcje można realizować w dowolnym miejscu, umówionym z klientami. Sama transakcja z reguły nie trwa dłużej, niż 5 – 10 min.

Dlaczego warto otworzyć stacjonarny Kantor Bitcoin w ramach franczyzy?

  • wsparcie prawne i księgowe od firmy posiadającej status małej instytucji płatniczej;
  • szkolenie i wsparcie techniczne na każdym etapie prowadzenia działalności;
  • promocja kantoru na Bitcoin.pl oraz w mediach społecznościowych – dostęp do nowych klientów;
  • możliwość samodzielnego określania prowizji dla klientów kantoru – sam decydujesz ile zarabiasz;
  • proste zasady współpracy i minimum formalności – start kantoru w kilka dni po otrzymaniu wpisu do Rejestru Działalności w zakresie walut wirtualnych;

Zobacz jak stacjonarny Kantor Bitcoin działa w praktyce

Jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda i działa Kantor Bitcoin, zapraszamy do naszego punktu stacjonarnego w Warszawie. Możesz też do nas napisać lub zadzwonić, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Jesteś zainteresowany otwarciem kantoru? Wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia szczegółów.

Tagi
Autor

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.