Otwórz swój własny Kantor Bitcoin. Zarabiaj niezależnie od kursu.

Bitcoin Kantor Bitcoin kantor kryptowalut Kantor Bitcoin Warszawa

Wraz z rosnącą ceną bitcoina, coraz więcej osób i firm interesuje się jego kupnem. Jedni liczą na szybki zysk, inni […]

bitbay

Wraz z rosnącą ceną bitcoina, coraz więcej osób i firm interesuje się jego kupnem. Jedni liczą na szybki zysk, inni patrzą na inwestycje długoterminowo, dodatkowo widząc w bitcoinie sposób na ochronę kapitału przed galopującą inflacją. Na polskim rynku istnieje wiele giełd, platform i kantorów kryptowalutowych, w których zainteresowani bitcoinem mogą go wygodnie kupować i sprzedawać online. Są jednak osoby i firmy, które wolą dokonywać transakcji osobiście, gotówką, zamiast w internecie, przelewem online. Tu rozwiązaniem są Stacjonarne Kantory Bitcoin, działające już w kilkunastu miastach Polski. W tym artykule dowiesz się, jak otworzyć Kantor Bitcoin. Franczyza taka jest ciekawą koncepcją!

Mimo szybkiego tempa rozwoju sieci kantorów stacjonarnych zapotrzebowanie na gotówkowe transakcje bitcoinowe jest duże i stale rośnie. To sprawia, że otwarcie i prowadzenie takiego kantoru jest bardzo dobrym pomysłem na biznes. Dodatkową zaletą jest relatywnie niski koszt inwestycji. Poniżej piszemy, jak działa stacjonarny kantor bitcoin oraz jak go szybko otworzyć.

Pomysł na biznes: Stacjonarny Kantor Bitcoin

Stacjonarny Kantor Bitcoin może działać jako niezależny punkt oferujący kupno i sprzedaż BTC lub stanowić dodatkową działalność przy już istniejących punktach usługowych, np. kantorach walutowych, salonach prasowych, jubilerskich, itd. Dla właścicieli już istniejących punktów, własny Kantor Bitcoin to źródło dodatkowego dochodu, a także możliwość zwiększenia obrotów i płynności finansowej. Nowa działalność przyciągnie do punktu nowych klientów – takich którzy w innej sytuacji nie trafiliby do niego.

Najprostszym sposobem otwarcia własnego kantoru i generowania dodatkowych przychodów jest skorzystanie z franczyzy kantoru kryptowalut Bitcan. Firma działa na polskim rynku od kilku lat i w tym czasie wypracowała know-how niezbędny do efektywnego prowadzenia bitcoinowych kantorów stacjonarnych i internetowych. Bitcan rozwija partnerską sieć kantorów na terenie całej Polski, a wkrótce również za granicą. Co bardzo istotne z punktu widzenia franczyzobiorcy, firma jest wpisana na listę małych instytucji płatniczych Komisji Nadzoru Finansowego oraz dostarcza niezbędne zaplecze prawno-księgowe.

Do uruchomienia Kantoru Bitcoin potrzebne jest niewielkie urządzenie, które wygląda jak standardowy, sklepowy terminal POS. Zajmuje więc niewiele miejsca i jest w pełni mobilny. To ważne, bo dzięki kompaktowym rozmiarom i mobilności, transakcje można realizować w dowolnym miejscu, umówionym z klientami. Sama transakcja z reguły nie trwa dłużej, niż 5 – 10 min.

Dlaczego warto otworzyć stacjonarny Kantor Bitcoin w ramach franczyzy?

  • wsparcie prawne i księgowe od firmy posiadającej status małej instytucji płatniczej;
  • szkolenie i wsparcie techniczne na każdym etapie prowadzenia działalności;
  • promocja kantoru na Bitcoin.pl oraz w mediach społecznościowych – dostęp do nowych klientów;
  • możliwość samodzielnego określania prowizji dla klientów kantoru – sam decydujesz ile zarabiasz;
  • minimum formalności – start kantoru w kilka dni;

Zobacz jak stacjonarny Kantor Bitcoin działa w praktyce

Kantor Bitcoin Warszawa

Jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda i działa Kantor Bitcoin, zapraszamy do naszego punktu stacjonarnego w Warszawie. Możesz też do nas napisać lub zadzwonić, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Jesteś zainteresowany otwarciem kantoru? Wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia szczegółów.

Tagi
bitcan bitcoin bitcoin franczyza franczyza franczyza kantoru kantor bitcoin kantor bitcoin franczyza kantor franczyza

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.