NFT to durna bańka – Bitcoin Radio #38

Bitcoin Radio Podcast

W dzisiejszym Bitcoin Radio nie zabraknie ostrych słów po adresem NFT. Osobiście mam kilka wątpliwości dotyczących tego całego przedsięwzięcia i […]

W dzisiejszym Bitcoin Radio nie zabraknie ostrych słów po adresem NFT. Osobiście mam kilka wątpliwości dotyczących tego całego przedsięwzięcia i obawiam się, że może ono nie poradzić sobie aż tak spektakularnie, jak niektórzy by sobie tego życzyli. Czy NFT to tak naprawdę ICO poprzedniego cyklu?

Open in Spotify

Bitcoin Radio nadaje!

W tym odcinku mówimy o wielu różnych rzeczach, któym zdecydowanie trzeba poświęcić uwagę. Przede wszystkim Waszej uwadze polecam ciekawy artykuł poświęcony mocy obliczeniowej, a także temu, jak i czy wpływa ona na wzrost ceny Bitcoina. Odpowiedź, jak zapewne domyślacie się, nie jest prosta.

Brave i BAT łączą siły z Binance Smart Chain. Ethereum toczy ostatnio nierówną walkę z opłatami. Efektem jest poszukiwanie przez wiele projektów DeFi alternatyw, które skutecznie zmniejszą opłaty transakcyjne.

Na łamach Bitcoin Radio ponownie zagościł Robert Kiyosaki – wiecie, ten gość, co sprzedawał swoją książkę w modelu MLM. Potem zaczął się chwalić, że sprzedał ich bardzo dużo. W każdym razie – Kiyosaki zachęcia do inwestycji w Bitcoina, Ethereum i złoto. Niby nic, a niektórych pewnie ucieszy.

Jednocześnie pragnę Wam przypomnieć, że Bitcoin Radio doczekało się własnej skrzynki mailowej! Pod adres jedrzej@bitcoin.pl możecie przesyłać swoje przemyślenia i odpowiedź na pytanie tygodnia. Tym razem dajcie znać, co sądzicie o tokenach NFT.

Tagi
bitcoin radio nft NFT robert kiyosaki

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.