za

Dlaczego warto wybrać się na Next Block Expo 2022?

robinhood aplikacja rejestracja

Od 2016 roku Cryptocurrency World Expo zaznacza się na mapie wydarzeń branżowych jako okazja dla europejskiej społeczności użytkowników kryptowalut do nawiązywania kontaktów, inspiracji i uczenia się. Przez ostatnie lata zespół pasjonatów cyfrowych aktywów organizował wydarzenia w wielu miastach, m.in. w Warszawie, Berlinie i Zugu. Targi przyciągnęły tysiące uczestników, a dla sponsorów i wystawców była to świetna okazja do rozwoju biznesu. W tym roku Cryptocurrency World Expo przekształca się w Next Block Expo 2022, aby przenieść event na nowy, wyższy poziom.

Next Block Expo 2022

Next Block Expo 2022 odbędzie się w dniach 23-24 listopada w Berlinie. Wydarzenie będzie doskonałą okazją na poszerzenie wiedzy czy znalezienie nowych perspektyw i potencjalnych partnerów dla Twojej firmy. Przełomowym rozwiązaniem wprowadzonym przez organizatorów będzie aplikacja Brella, do której uzyska dostęp każdy uczestnik konferencji. Będziesz mógł skonfigurować swoje preferencje treści, po czym AI dobierze odpowiednie dla Ciebie punkty programu – przemówienia, panele dyskusyjne i warsztaty. Apka to także inteligentne narzędzie do dopasowywania, które pomoże skontaktować Cię z innymi uczestnikami eventu. W połączeniu z dedykowaną strefą networkingową, wydarzenie wydaje się być doskonałą okazją do rozwijania sieci kontaktów.

Next Block Expo 2022 to również solidna dawna wiedzy. Organizatorzy zadbali o ponad 80 prelegentów, których wystąpienia będą skupione wokół głównych tematów konferencji – DeFi, Gamingu, metaverse, NFT, odkrywania możliwości Web3, skalowania sieci i zbierania funduszy.

W trakcie eventu odbędą się również Pitch Contest i Hackathon – najlepsze okazje do zauważenia startupów o wysokim potencjale wzrostu na wczesnym etapie rozwoju. Konferencji będzie towarzyszyło również dużo ciekawych pobocznych wydarzeń, jak imprezy czy spotkanie polskiej społeczności.

Bilety na Next Block Expo 2022

Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w tej nowoczesnej konferencji, nie zwlekaj w kupnem biletów. Przez nabliższy miesiąc są one dostępne w promocyjnej cenie, ze zniżką 25%. Korzystając z naszego linku partnerskiego otrzymasz dodatkowo 10% zniżki: https://nextblockexpo.com/bitcoin-pl/.

Next Block Expo 2022 oferuje cztery typu wejściówek:

  • standardowe bilety, upoważniające do uczestniczenia w licznych wykładach i warsztatach;
  • wejściówki dla inwestorów, będące dodatkowo przepustką do stref pitchingu i hackathonu;
  • bilety dla członków startupów, pozwalające na prezentację swojego projektu w trakcie pitchingu;
  • bilety VIP, z dostępem do strefy VIP i dodatkowych benefitów.

Szczegółowe informacje na temat wejściówek znajdziesz pod tym adresem. Pamiętaj, aby po zakupie biletu zarejestrować go w loterii NFT. To szansa na zdobycie ekskluzywnego noclegu lub limuzyny z szoferem na czas wydarzenia.

Podsumowanie

Nas na pewno nie zabraknie na NBE 2022 i mamy nadzieję, że spotkamy się tam z częścią z Was. Jeśli również planujesz się wybrać i chcesz być na bieżąco z programem eventu, koniecznie zaobserwuj Twittera i Facebooka Next Block Expo.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Dla Bitcoin.pl zajmuję się pisaniem artykułów - przede wszystkim dłuższych form edukacyjnych. Odpowiadam za prowadzenie mediów społecznościowych związanych z naszym serwisem: Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram oraz TikTok.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.