Spis treści

Next Block Expo 2022

Next Block Expo 2022 odbędzie się w dniach 23-24 listopada w Berlinie. Wydarzenie będzie doskonałą okazją na poszerzenie wiedzy czy znalezienie nowych perspektyw i potencjalnych partnerów dla Twojej firmy. Przełomowym rozwiązaniem wprowadzonym przez organizatorów będzie aplikacja Brella, do której uzyska dostęp każdy uczestnik konferencji. Będziesz mógł skonfigurować swoje preferencje treści, po czym AI dobierze odpowiednie dla Ciebie punkty programu – przemówienia, panele dyskusyjne i warsztaty. Apka to także inteligentne narzędzie do dopasowywania, które pomoże skontaktować Cię z innymi uczestnikami eventu. W połączeniu z dedykowaną strefą networkingową, wydarzenie wydaje się być doskonałą okazją do rozwijania sieci kontaktów.

Next Block Expo 2022 to również solidna dawna wiedzy. Organizatorzy zadbali o ponad 80 prelegentów, których wystąpienia będą skupione wokół głównych tematów konferencji – DeFi, Gamingu, metaverse, NFT, odkrywania możliwości Web3, skalowania sieci i zbierania funduszy.

W trakcie eventu odbędą się również Pitch Contest i Hackathon – najlepsze okazje do zauważenia startupów o wysokim potencjale wzrostu na wczesnym etapie rozwoju. Konferencji będzie towarzyszyło również dużo ciekawych pobocznych wydarzeń, jak imprezy czy spotkanie polskiej społeczności.

Bilety na Next Block Expo 2022

Jeśli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w tej nowoczesnej konferencji, nie zwlekaj w kupnem biletów. Przez nabliższy miesiąc są one dostępne w promocyjnej cenie, ze zniżką 25%. Korzystając z naszego linku partnerskiego otrzymasz dodatkowo 10% zniżki: https://nextblockexpo.com/bitcoin-pl/.

Next Block Expo 2022 oferuje cztery typu wejściówek:

Szczegółowe informacje na temat wejściówek znajdziesz pod tym adresem. Pamiętaj, aby po zakupie biletu zarejestrować go w loterii NFT. To szansa na zdobycie ekskluzywnego noclegu lub limuzyny z szoferem na czas wydarzenia.

Podsumowanie

Nas na pewno nie zabraknie na NBE 2022 i mamy nadzieję, że spotkamy się tam z częścią z Was. Jeśli również planujesz się wybrać i chcesz być na bieżąco z programem eventu, koniecznie zaobserwuj Twittera i Facebooka Next Block Expo.

Tagi
ai berlin Bilety na Next Block Expo bilety vip brella cryptocurrency world expo gaming hackathon konferencja krypto w berlinie metaverse

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.