Szef Morgan Creek Capital Management: BTC będzie kosztowało 250 000 USD

Bitcoin Wiadomości

Prezes Morgan Creek Capital Management przewiduje, że Bitcoin wkrótce będzie rywalizował ze złotem pod względem wartości kapitalizacji. Kryptowaluta może kosztować […]

Prezes Morgan Creek Capital Management przewiduje, że Bitcoin wkrótce będzie rywalizował ze złotem pod względem wartości kapitalizacji. Kryptowaluta może kosztować nawet 250 000 USD w ciągu pięciu lat.

Szef Morgan Creek Capital Management mówi o kursie BTC

Założyciel i dyrektor generalny Morgan Creek Capital Management uważa, że ​​kolejny cykl rynkowy Bitcoina może spowodować, że aktywo to będzie konkurować ze złotem pod względem kapitalizacji rynkowej.

Mark Yusko, bo o nim mowa, pojawił się w Trading Nation CNBC. Porównał dynamiczny rozwój BTC do ewolucji gigantów technologicznych, firm takich jak: Facebook, Apple, Amazon, Netflix i Google.

To jest sieć, a sieci rosną wykładniczo. To najszybciej rosnąca sieć w historii, dziś o wartości biliona dolarów. Depcze po piętach FAANG (Facebookowi, Apple, Amazonowi, Netflixowi i Google), których rozwój trwał, wiesz, od 15 do 20 lat, w zależności od tego, na którą z firm spojrzysz – powiedział.

Prognoza cenowa Yusko opiera się zaś na jego założeniu, że Bitcoin będzie rywalizował ze złotem pod względem „wartości pieniężnej” – koncepcji wywodzącej się ze standardu złota, w którym waluta danego kraju ma wartość bezpośrednio powiązaną ze złotem.

– Jeśli wartość pieniężna złota wynosi 4 biliony dolarów, to cyfrowe złoto powinno wzrosnąć do tej sumy – powiedział.

Prognoza Yusko sugeruje, że Bitcoin może w przyszłości kosztować co najmniej 235 000 USD.

Morgan Creek Capital Management

BTC to przyszłość

Menedżer przewidział też, że Bitcoin stanie się podstawowym protokołem Internetu, porównując kryptowalutę do protokołu TCP / IP – standardowego protokołu umożliwiającego komputerom łączenie się i udostępnianie danych w Internecie.

Zapytany o inne protokoły lub aktywa kryptowalutowe, takie jak Ethereum, Litecoin i Dogecoin, które osiągnęły najwyższe poziomy cenowe w ciągu ostatnich kilku dni, stwierdził, że jest miejsce na rynku na więcej takich projektów.

Aktualny kurs Bitcoina i innych kryptowalut możesz zawsze sprawdzić w zakładkach: kurs Bitcoina i kurs kryptowalut na stronie bitcoin.pl. Miejsce, w którym możesz kupić BTC i inne monety, to m.in. giełda kryptowalut BitBay.net. Jeśli nie masz jeszcze konta na BitBay, z tego artykułu dowiesz się jak możesz je sprawnie utworzyć: LINK.

Tagi
bitcoin btc kryptowaluty kurs btc Morgan Creek Capital Management

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

>

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.