za
M&M’s nft

Na rynku pojawiły się M&M’s inspirowane NFT Bored Ape Yacht Club i Mutant Ape Yacht Club

2022-08-28
BlockchainNFT

Firma Mars Incorporated, która stoi m.in. za popularnymi smakołykami spod znaku M&M’s, podpisała właśnie umowę z wytwórnią Universal Music Group. Ta dotyczy serii topowych NFT – Bored Ape Yacht Club (BAYC) i Mutant Ape Yacht Club (MAYC). Wizerunki “znudzonych małp” zostaną wykorzystane na słodyczach M&M’s.

Mars Incorporated promuje NFT

Mars Incorporated podpisało umowę z Universal Music Group. Ta druga firma obsługuje bowiem licencje obrazów od kolekcjonerów NFT tworzących wirtualny zespół metaverse – KINGSHIP. Chodzi o grafiki z BAYC i MAYC.

W ramach nowej współpracy doszło do dość oryginalnej promocji NFT. Firma Mars wydała limitowaną edycję swoich słodyczy spod znaku dwóch “emek”. Na rynek trafiło złote pudełko upominkowe z M&M’s. Liczba takich boxów była limitowana do tylko 100 sztuk. Jak podaje spółka, seria została już wyprzedana. Koszt jednego opakowania wynosił 99,99 USD.

To jednak nie koniec. Fani łakoci będą mogli nabyć też brązowe pudełka, które stanowią kontynuację “złotych”. Te będą numerowane od 101 do 4 000 i są jeszcze dostępne. Zachęcamy, o ile uważacie, że warto wydać na słodycze 59,99 USD.

Do tego wszystkiego dochodzą słoiki z M&M’s z nadrukowanym wizerunkiem postaci z serii BAYC i MAYC od KINGSHIP. Koszt? Jedyne 39,99 USD. Słoiki zostały ponumerowane od 1 do 6 000.

Co ciekawe, akcja pokazała, że NFT dają nie tylko prawa do grafik, ale też i inne przywileje. Posiadacze NFT KINGSHIP otrzymali dostęp do ekskluzywnej oferty jako pierwsi. To oni wykupili wiec złote opakowania, które mogą z czasem zyskać na wartości.

To nie wszystko. Warto podkreślić, że nowa inicjatywa pokazuje też to, w jaki sposób posiadacze NFT z kolekcji BAYC i MAYC mogą wykorzystywać swoje prawa do grafik i na nich zarabiać.

Znani raperzy i piosenka o NFT

W ostatnim czasie dowiedzieliśmy się też, że NFT będą promowane na prestiżowym wydarzeniu muzycznym.

Chodzi o to, że Yuga Labs, firma, która stoi za Bored Ape Yacht Club, nawiązała współpracę z legendami rapu – Marshalem „Eminemem” Mathersem i Calvinem „Snoop Dogg’iem” Cordozarem. Obaj muzycy wykonają podczas gali MTV Video Music Awards swój wspólny utwór „From the D 2 The LBC”. Będzie to pierwsze w historii MTV show inspirowane Metaversem. Pisaliśmy o tym tutaj.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Na rynku kryptowalut od 2013 r. Współorganizowałem pierwsze w Polsce konsultacje społeczne w Sejmie dotyczące technologii blockchain, a także Polski Kongres Bitcoin, w ramach którego wystąpił Andreas Antonopoulos. Współpracowałem z posłami na Sejm RP, w celu przygotowania interpelacji na temat takich kwestii jak: kryptowaluty, CBDC czy technologia blockchain. Interesuje się historią, ekonomią, polityką i oczywiście technologią blockchain.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.