Mike Novogratz: zarobiłeś na NFT? Kup bitcoina!

NFT

Mike Novogratz, dyrektor generalny Galaxy Digital, postrzega bitcoina i ether jako dużo lepsze instrumenty inwestycyjne niż NFT. Doradza inwestorom z […]

Mike Novogratz, dyrektor generalny Galaxy Digital, postrzega bitcoina i ether jako dużo lepsze instrumenty inwestycyjne niż NFT. Doradza inwestorom z tego drugiego rynku szybkie zdecydowanie się na kupno BTC i ETH.

Mike Novogratz: NFT to dziwne aktywa

Michael Novogratz – obecny dyrektor generalny w Galaxy Digital – uważa, że ​​ceny, jakie ludzie płacą za produkty z rynku NFT, nie są normalne „w żaden sposób, w żadnym kształcie ani formie”. W związku z tym twierdzi, że ci, którzy zarobili na NFT, powinni szybko kupić BTC lub ETH. Powiedział to w czasie londyńskiej konferencji Token2049.

– To nie jest w żaden sposób normalne – powiedział o NFT. – Wydaje mi się, że to całkiem dobry moment, aby przynajmniej zrealizować trochę zysków i zainwestować je z powrotem w bitcoina, ether lub inny token – dodał.

Warto jednak zauważyć, że Mike Novogratz był kiedyś zatwardziałym zwolennikiem BTC. Dopiero niedawno ujrzał zalety Ethereum. Teraz uważa, że projekt Vitalika Buterina „może kiedyś stać się największą kryptowalutą”.

Możliwe, że kiedyś zmieni też zdanie w kwestii NFT.

mike novogratz nft

Przyszła cena bitcoina

W innym wywiadzie – udzielonym telewizji CNBC – dyrektor generalny Galaxy Digital przedstawił swoją prognozę cenową dotyczącą bitcoina. Jego zdaniem przed nami jeszcze niemałe emocje.

Uważa on, że cena BTC może osiągnąć wkrótce poziom 80 000 USD lub nawet 100 000 USD. Ma się to stać w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Z kolei wartość ETH może wynieść 5 000 USD, mniej więcej w podobnym okresie.

Następnie Novogratz wspomniał o dość kontrowersyjnym temacie w ostatnim czasie – o stablecoinach. Przypominał, że niedawny chiński zakaz dotyczący tej klasy aktywów nie zdołał im zaszkodzić i rynek ten nadal trwa i się rozwija.

Aktualny kurs bitcoina i innych kryptowalut możesz zawsze sprawdzić w zakładkach: kurs bitcoina i kurs kryptowalut na stronie bitcoin.pl. Miejsce, w którym możesz kupić BTC i inne monety, to m.in. giełda kryptowalut BitBay.net. Jeśli nie masz jeszcze konta na BitBay, z tego artykułu dowiesz się jak możesz je sprawnie utworzyć: LINK.

Tagi
btc ETH Mike Novogratz Mike Novogratz nft NFT

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.