za

Michaël van de Poppe: początkiem 2021 r. czeka nas hossa na altcoinach

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Analityk z rynku kryptowalut, Michaël van de Poppe, twierdzi, że przygotowuje się do sporej hossy na altcoinach. Ten popularny trader przekazał swoim 89 000 obserwujących na Twitterze, że przenosi część swojego portfela kryptowalut na altcoiny w oczekiwaniu na spory skok wartości tego rynku, który ma zacząć się już na początku przyszłego roku.

Michael van de Poppe: czekam na hossę na altach

„Bitcoin znalazł się w centrum uwagi, podczas gdy ja spodziewam się bardzo dużych wzrostów na rynku Ethereum i altcoinów w 2021 roku… W tym momencie przeznaczam więcej pieniędzy na altcoiny, podczas gdy Bitcoin wciąż jest na poziomie 23 000 USD”

– napisał na Twitterze.

Van de Poppe mówi, że spodziewa się, że BTC wzrośnie i potencjalnie napotka niewielką korektę w najbliższym czasie. W takim przypadku spodziewa się, że Ethereum również może jeszcze raz spaść do obszaru od 450 do 490 USD.

„Bitcoin jest powyżej swojego ostatniego maksimum wszechczasów, podczas gdy Ether wciąż na poziomie około 50 proc. w stosunku do najwyższego pułapu w historii… W tym roku Ether wydostał się ze swojego zakresu akumulacji (…). To pozytywne.  Jest to prawdopodobny sygnał kontynuacji [hossy] (…)”

– dodał.

Dodaje, że sam uważa, że “ETH prawdopodobnie ma zostać poddane ostatecznej korekcie wraz z Bitcoinem”. Powtarza, że najpopularniejszy altcoin spadnie do 450 USD. “To poprzednia strefa oporu, którą mieliśmy i może to być najbardziej prawdopodobny punkt odniesienia”, twierdzi.

XRP

Analityk zauważa też, że ​​XRP jest również znacznie poniżej swojego rekordowego poziomu. Spodziewa się, że zasób cyfrowy będzie poruszał się teraz na wykresie bokiem, dopóki jego prognoza dotycząca kolejnego wzrostu altcoinów nie zostanie spełniona w pierwszym kwartale 2021 roku.

„Jeśli chodzi o XRP, myślę, że będziemy mieć trend boczny, w którym będziemy działać. Wsparcie znajduje się w okolicy 0,45 USD z wyraźnym oporem wokół 0,69 USD. Zmienność najprawdopodobniej zniknie, po czym następny impuls nastąpi w marcu lub kwietniu”

– napisał.

van den poppe[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Na rynku kryptowalut od 2013 r. Współorganizowałem pierwsze w Polsce konsultacje społeczne w Sejmie dotyczące technologii blockchain, a także Polski Kongres Bitcoin, w ramach którego wystąpił Andreas Antonopoulos. Współpracowałem z posłami na Sejm RP, w celu przygotowania interpelacji na temat takich kwestii jak: kryptowaluty, CBDC czy technologia blockchain. Interesuje się historią, ekonomią, polityką i oczywiście technologią blockchain.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności

Bitcoin logo
BitcoinBTC
68 260,80 USD2,48%
Ethereum logo
EthereumETH
3134,69 USD2,02%
Tether logo
TetherUSDT
1,00 USD0,05%
Binance Coin logo
Binance CoinBNB
577,87 USD0,56%
Solana logo
SolanaSOL
180,93 USD6,94%
USDC logo
USDCUSDC
1,00 USD0,08%
Lido Staked Ether logo
Lido Staked EtherSTETH
3133,87 USD2,03%
XRP logo
XRPXRP
0,52 USD2,04%
Toncoin logo
ToncoinTON
6,54 USD1,88%
Dogecoin logo
DogecoinDOGE
0,15 USD2,21%