za
Cardano rośnie

Messi kopie piłkę za krypto, a Cardano rośnie jak na drożdżach – Bitcoin Radio #56

Zondacrypto gielda kryptowalut 2650

Cardano rośnie w zawrotnym tempie. Kryptowaluta wdarła się już do top3 rankingu kapitalizacji i nie zanosi się, że szybko stamtąd zniknie. Swój sukces zawdzięcza informacji o wprowadzeniu smart contractów do swojej sieci. Z resztą… cały rynek przechodzi teraz przez całkiem dobry dla siebie czas.

Cardano rośnie… a co z resztą?

W Bitcoin Radio główne skrzypce grają trzy tokeny – Solana, Cardano i Subme. Pierwsze dwa w ostatnim czasie mogą pochwalić się sporymi osiągnięciami. Cardano zapowiedziało bowiem implementację smart contractów na 12 września. Jest to aktualizacja od dawna wyczekiwana przez społeczność projektu. Ma przenieść ADA na zupełnie nowy technologiczny poziom. W tym samym czasie wielkim zaskoczeniem okazała się Solana. Na tej platformie sprzedana została, a raczej wyprzedana w 8 minut, kolekcja tokenów NFT związana z Degenerate Ape Academy. Wizerunki 10 000 małp sprzedano za ponad milionową kwotę. Z kolei polski projekt Subme zadebiutował na giełdzie Pancake Swap. Sami twórcy zapowiadają, ze listing to jedynie początek rozwoju projektu.

Poza tym przychodzę do Was z wiadomościami sportowymi! Lionel Messi podpisał ostatnio kontrakt z PSG – jednym z najbardziej kultowych europejskich klubów piłkarskich. Wydarzenie to oczywiście odbiło się szerokim echem w świecie. Nowy kontrakt Argentyńczyka opiewa na 34 miliony euro rocznie. Co ciekawe, klub wypłaci piłkarzowi część pensji w swoim tokenie! Oto jak daleko kryptowaluty zaszły!

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.