za
Bitcoin Radio Kiedy hossa

Hossa wraca do gry? – Bitcoin Radio #55

robinhood aplikacja rejestracja

Ostatni czas w świecie kryptowalut to nie lada gratka dla wszystkich miłośników hossy. Znajdujemy się w dość ciekawym momencie, w którym bitcoin uparcie stara się przebić granicę $40 000 – póki co bezskutecznie. Rynek jednak dostarcza dużej ilości pozytywnych sygnałów, które mogą nas jeszcze zaskoczyć.

Hossa bitcoina… kiedy?

Hossa bitcoina może czaić się tuż za rogiem. Wskazuje na to kilka czynników. Pierwszym z nich jest zmiana nastrojów wśród traderów. Po raz pierwszy od kilku miesięcy, index Fear & Greed kryptowalutowy zaczął pokazywać wartości powyżej 50 punktów. Jest to tożsame z przeniesieniem się na stronę “chciwych” inwestorów liczących na zyski. To jednak nie koniec pozytywnych informacji. Giełdy spotykają się z rekordowym odpływem podaży BTC. Jest to kolejny znak, który może wskazywać na rychłe zwiększenie ceny najpopularniejszej z kryptowalut.

Ponadto, popularny model analityczny Bitcoina, S2F wskazuje, że BTC precyzyjnie podąża wytyczoną przez ten model ścieżką wzrostu. Według jego autora (PlanB), jeszcze pod koniec tego roku możemy spodziewać się ceny na poziomie $100 000.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.