za
Malta AIBC

Malta AI & Blockchain Summit – już za kilkanaście dni!

1,5% dla maluszka

Malta AI & Blockchain Summit będzie największym wydarzeniem w Europie, które dotyczy branży technologii  blockchain, AI i wschodzących rynków technologicznych. Potwierdza to SiGMA Group – zespół odpowiedzialny za organizacje imprezy. Oczekuje się, że aż ponad 6000 osób weźmie udział w szczycie , który odbędzie się w dniach od 7 do 8 listopada w hotelu Intercontinental w St Julian’s na Malcie.

Malta AI & Blockchain SummitDlaczego jednak warto w ogóle wziąć udział w Malta AI & Blockchain Summit? Głównymi tematami paneli i wystąpień prelegentów będą kwestie dot. przyszłości rynku fintech, biznesu, nowych technologii, innowacji i oczywiście regulacji prawnych. Dyskusje poprowadzą: Joseph Muscat (premier Malty), Silvio Schembri (Malta Financial Services, Digital Economy and Innovation), Anthony Pompliano, Akon, Ian Balina, Matt Greenspan, Yorick Wilks, David Orban, Miko Matsumura, Grace Rachman, Tim Draper, Virgil Griffith i Alfio Bardolla.

Malta AI & Blockchain Summit a wystawcy

Malta AI & Blockchain SummitOprócz paneli wydarzenie będzie świetną okazją do tego, by poznać nowe, ciekawe start-upy z tego rynku. Dziesięć wybranych przez organizatorów firm przedstawi swoje koncepcje i usługi jury. Do wygrania jest “pakiet wspierający biznes na rok”.

Nagrody AIBC zostaną rozdane w dniu 7 listopada. To święto czempionów z rynków AI, blockchaina, tokenizacji, robotyki, IoT i innych nowoczesnych technologii.

Organizatorzy pomyśleli też o charytatywnej stronie szczytu. Mają zamiar zebrać pięciocyfrową sumę na globalne działania Fundacji SiGMA, które są oparte na pomaganiu potrzebującym.

Gwiazda na konferencji nowych technologii

MaltaTegoroczny program uświetni zdobywca nagrody Grammy, Akon, który wygłosi przemówienie na głównej scenie o swoim projekcie AKOIN, z którym działa w Afryce Zachodniej.

Eman Pulis, dyrektor generalny i założyciel SiGMA Group i organizator AIBC Summit, powiedział:

„Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy prowadzić tę trzecią edycję AIBC Summit w listopadzie. Wraz z najnowszymi inicjatywami rządowymi mającymi na celu dalsze umocnienie Malty jako wiodącego europejskiego centrum technologicznego, nasza szersza działalność z Malta Week rozwinie synergię między sektorami technologii blockchain i medycznej marihuany, oferując nowy zyskowny kierunek dla mądrych inwestorów z rynku DLT. To będzie pracowity, ale udany tydzień dla wszystkich!”

Social Media:

Facebook:

https://www.facebook.com/AIBCsummit/

Twitter:

https://twitter.com/AIBCsummit/

Telegram:

https://t.me/maltablockchainsummit

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Na rynku kryptowalut od 2013 r. Współorganizowałem pierwsze w Polsce konsultacje społeczne w Sejmie dotyczące technologii blockchain, a także Polski Kongres Bitcoin, w ramach którego wystąpił Andreas Antonopoulos. Współpracowałem z posłami na Sejm RP, w celu przygotowania interpelacji na temat takich kwestii jak: kryptowaluty, CBDC czy technologia blockchain. Interesuje się historią, ekonomią, polityką i oczywiście technologią blockchain.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności