za
Malta AI & Blockchain Summit

Malta AI and Blockchain Summit [50% zniżki na bilety]

Malta AI & Blockchain Summit to wydarzenie, które powinno zainteresować wszystkich fanów nowoczesnych technologii z naciskiem na sztuczną inteligencję (AI) i blockchaina. Ponadto mamy dla was 50% zniżki na bilety na ten event!

Dlaczego warto wybrać się na Malta AI & Blockchain Summit?

  • Swoją wiedzą i doświadczeniami podzieli się ponad 200 prelegentów, wśród których znajdą się eksperci tacy jak Tim Draper, Anthony Pompliano czy Tone Vays;
  • Spotkamy tam przedstawicieli około 300 firm z branży blockchain i kryptowalut;
  • Organizatorzy przewidują, że w wydarzeniu weźmie udział 8000 osób z całego świata, a więc będzie to perfekcyjna okazja do networkingu;
  • To wszystko w otoczeniu pięknych maltańskich krajobrazów!

Prelegenci – będzie kogo posłuchać!

Malta AI & Blockchain Summit W gronie prelegentów można dopatrzyć się sporej liczby rynkowych gwiazd, o których często piszemy również na naszych łamach Bitcoin.pl.

Z wypiekami na twarzy czytasz nowe prognozy Tima Drapera? Na Malta AI & Blockchain Summit będziesz mógł go zobaczyć  i posłuchać na żywo! A możesz bardziej interesują cię poglądy Anthony’ego Pompliano? Tak, także on jest na liście wystąpień.

Na rynek kryptowalut powraca z nowym startupem założyciel pierwszej chińskiej giełdy cyfrowych walut. Mowa o Bobby’m Lee. Jego również spotkamy na tym wydarzeniu.

Sporo kontrowersji (a może i ożywioną dyskusję) wywołają zapewne słowa Craiga Wrighta. Samozwańczy Satoshi Nakamoto budzi skrajne emocje (z naciskiem na te negatywne), ale na pewno warto będzie go posłuchać i może wejść z nim w polemikę. Może ktoś w końcu publicznie udowodni mu, że to nie on stworzył Bitcoina.

Grono gwiazd dopełniają profesjonalni prawnicy, politycy i biznesmeni, którzy zajmują się blockchainem, kryptowalutami i sztuczną inteligencją. Honorowym gościem będzie premier Malty Joseph Muscat. Jest on politykiem, który powinien uchodzić za wzór, który otwiera dla swojego kraju nowe furtki do rozwoju.

Blockchainowe Oscary

Ponadto w ramach konferencji rozdaną zostaną “A.I. & Blockchain Awards”. Dokładnie 7 listopada 2019 r. w hotelu Intercontinental na Malcie nagrodzone zostaną “najważniejsze i najbardziej intrygujące i kreatywne projekty technologiczne rzucające wyzwanie konwencjonalnej technologii”. 

Malta AI & Blockchain Summit: kiedy i gdzie?

Malta AI & Blockchain Summit odbędzie się w dniach od 7-8 listopada 2019 w hotelu Intercontinental na Malcie.

Dla naszych czytelników załatwiliśmy zniżkę na bilety. Wystarczy w czasie zakupu podać hasło: BitcoinPL50.

Zachęcamy też do odwiedzenia strony wydarzenia – link znajdziecie tutaj.

Do zobaczenia na Malcie!

https://www.youtube.com/watch?v=wd8Ocq3Xzc0

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Na rynku kryptowalut od 2013 r. Współorganizowałem pierwsze w Polsce konsultacje społeczne w Sejmie dotyczące technologii blockchain, a także Polski Kongres Bitcoin, w ramach którego wystąpił Andreas Antonopoulos. Współpracowałem z posłami na Sejm RP, w celu przygotowania interpelacji na temat takich kwestii jak: kryptowaluty, CBDC czy technologia blockchain. Interesuje się historią, ekonomią, polityką i oczywiście technologią blockchain.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności